Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Onarım Görmek

Rüyada onarım görmek nedir?

İyi akşamlar. Rüyamda dünyanın sonu geliyordu, çoğu insan ölüyordu ancak ben ve ailem yaşıyorduk. Birinin annesi ölmüştü sanırım ya da bir annenin çocuğu, tam hatırlamıyorum, ancak ben de üzülmüştüm. Bir avuç insan kalmıştı oturduğumuz yerde. biri bir ara “Avrupa’dan da insanlar gelecek” dedi sanırım. Her yer ağaçlık gibiydi ve insanlar tekrar onarım v.s baslamıştı.

O sıra hoşlandığım erkeği gördüm, o da insanlara yardım ediyor, evleri onarmaya çalışıyordu sanırım. Onu görünce bende “şunları şuraya götüreyim bari” tarzında düşündüm. Bu rüyanın anlamı neye işarettir?

Rüyada onarım yapmak yorumu

Necati merhaba,

Rüyanızla ilgili bilgiyi kıyamet rüya tabiri sayfasında inceleyebilir, içinde bulunduğunuz ruh hali ile birlikte değerlendirerek rüyanın mesajını tespit edebilirsiniz.

Rüyada onarım görmek, bir şeyin onarıldığını görmek bir süredir içinde bulunduğunuz üzücü bir durumdan kurtulma işaretidir. Rüyada onarım yapmak, onarım yaptığını, bir şeyi onardığını görmek hayatınızı düzene sokmak için elinizden gelen tüm gayreti gösterdiğinizi ve yakında bunun mükafatını alacağınızı simgeler.

Rüyada hoşlandığın kızı görmek, mevcut ilişkinizin bazı küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir