Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Önceden Hoşlandığı Kişiyle Evli Olduğunu Görmek

Rüyada önceden hoşlandığı kişiyle evli olduğunu görmek nedir?

Merhaba, Ben Ayse, rüyamda uzaktan akrabamız olan önceden hoşlandığım o kişi ile evlenmiş olduğumu ve ondan 3 aylık hamile olduğumu gördüm. Fakat onunla aramız iyi olmadığı için bunu herkesten saklamışım. Fakat sonunda annemler öğrenmiş. Benim amacım bu bebeği aldırmak imiş ama yapamadım. Annemlere “eşime söylemeyin” demiştim ama gerçekte ölü olan babam ona söylemiş. O da benimle konuşmak istedi.

Fakat ben boşanmayı bile düşünüyordum. Rüyamın tabiri ne olur diye merak ediyorum. Şimdiden Teşekkürler. 17 yaşında bekar bayanım, şu anda sevinçli bir ruh halim var, bekarım.

Rüyada önceden hoşlandığı kişiyle evli olduğunu görmek yorumu

Ayşe merhaba, öncelikle sitemizi Facebook’ta beğendiğin için teşekkür ederim. Gördüğün rüyanın iki ana unsuru var. Birincisi evlenmiş olduğunu görmendir ki bu gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgelemektedir.

İkinci ana unsur ise üç aylık hamile olduğunuzu görmenizdir ve bu ise önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir. Hamileliğe son vermek istemeniz daha yararlı konularla uğraşmaya niyetli olduğunuzu ancak bunu tam olarak başaramadığınızı göstermektedir.

“Rüyada Önceden Hoşlandığı Kişiyle Evli Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Öncelikle 19 yaşındayım. Bekarım. Ögrenciyim. Ruh halimi bilemiyorum normal insanlar gibi. Rüyam ise :
Normal hayatta hoşlandığım birini rüyamda gördüm. Oda şu şekilde: Hoşlandığım erkek benim sol elimi kendi sol eline bıraktı ama onun avucu yere dönüktü. Sonra benim parmağımdaki yüzüğü çıkarıp kendi parmağına taktı. Kendi yüzüğünü de benim parmağıma taktı (ikimizin de yüzükleri sol elde, yüzük parmağındaydı.). Onun yüzüğü bana bol geldi. Sonra onun parmağına baktım. Benim yüzüğüm de ona dar gelmiş. Ama ikimizde yüzükleri çıkarmadık. İşte benim rüyam. Yorumlar mısınız?

Fehime selam, gördüğün rüya uyanık hayatında bazı küçük değişiklikler (daha pozitif düşünmek, güler yüzlü olmak, anlayışlı olmak, daha canlı olmak gibi) yaparak yaşamını daha güzel hale dönüştürebileceğini, aşk yaşamında daha mutlu günlere kavuşacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir