Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Önceden Hoşlandığı Kızı Görmek

Rüyada önceden hoşlandığı kızı görmek neye çıkar?

Selamlar, Ben Yiğit ve 27 yaşındayım. Öncelikle şu anda hayatımda biri olduğunu ve yaklaşık 1 senedir sevgili olduğumuzu belirteyim. Arada bir ne olacak durumumuz diye düşündüğümüz bir dönemdeyiz. Anlatmak istediğim rüyam ise şu şekilde. Seneler önce iki kere falan rüyamda böyle tepe gibi bir yerde kurulmuş cafe gibi bir yer görmüştüm.

Bu rüyamda yine oradaydım. Cafenin diğer taraflarında tepede denize bakan bir yerde oturmak için minderler olan bir teras ve içeride ise geniş yemekhane gibi kafeler var. Rüyamda sanki diğer kısımları ile kız ve erkek yurdu olarak gördüm. Cafede yolda birileri bana ve bir kaç kişiye ellerimize bir şeyler tutuşturdu. Benim elime kocaman bir pasta verdiler. Yemekhaneye gittik. Meğer daha önceden hoşlandığım bir kız vardı. Onun doğum günüymüş ve ben heyecanlandım. Pastayı kıza uzattım. Sonra biraz konuştuk. Orada görüşmeyeli ne kadar oldu 5 sene mi falan dedik.

Ardından ertesi güne geçer gibi oldu. Ben cafede otururken kız geldi biriyle konuştu ve gitti. Arkasından gittim. Kapıdan çıkıp takip etsem mi dedim tereddüt ettim. Sonra baktım ki çıkışta merdivenlerin ucunda oda beni bekliyor. Bende peşinden gittim. Konuştuk ve ben peki yeniden gidersen gibi bir şey söyledim. Belinden tuttum. Oda elimi tuttu ve bulmuşum bir daha gider miyim dedi. Sonrasında uyandım. Direk gördüklerimi not tuttum. Tekrar aynı rüyayı görme isteğiyle yattım. İkinci rüyamda yine aynı yerdeydim. Bahsettiğim terasa çıktım insanlar gece manzarayı seyrediyordu minderlerde. Manzaraya baktım. Bütün gökyüzü donmuş sarkıklardan oluşuyordu ve damla damla aşağı akıyordu yavaş yavaş. İnsanlarda manzara hakkında yorum yapıyordu. Rüyam bu şekildedir. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada önceden hoşlandığı kızı görmek yorumu

Yiğit merhaba, gördüğün rüya uzun olmasına, rüyada bir çok olay geçmesine karşın anlamı çok kısa ve net. Buna göre görmüş olduğun rüya gerçek hayatında sevgilinle olan ilişkini daha mutluluk verecek hale getirmek için bazı ufak değişiklikler yapman gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir