Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Operasyon Görmek

Rüyada operasyon görmek neye delalet eder?

Ruyamda ben bir gizli asker idim ve bir gizli operasyon yapiyorduk, odadaydik, sonra iceri bir arnavut askeri girdi ve kendi dilinde bir seyler soylemeye calisti, bir sey anlamadik ve bende ingilizce konusuyordum, yardim etmek icin ve karatahtaya “krale charles is dead” yazdi. O yazarken bende bir seyler hatirladim “is” yazarken aklima bir seyler geldi, “dead” yazarken baska bir seyler, daha sonra operasyon icin beni italyaya gondermek istediler.

Ruyadan hatirladigim kadariyla yapı tipleri eskiydi, yil olarak 1700 veya daha eski bir yildi. Her neyse ben limana dogru gidiyordum ve tekrar o arnavut askerini gordum, onune bakarak ilerliyordu. Bende gemiye dogru devam ettim ve gemiye bindim, bana birisi “nereye gidiyorsun” demisti, bende “italya” dedim ve kızın birisi bana yaklasti “bende oraya gidiyorum” dedi ve yan yana durduk.

Gemi kalkti, yavas yavas iskeleden uzaklasirken iceriden bir kadin “benim biletim yok beni geri goturun” dedi ve kaptan kayalarin oradan geri donderken ben carpacagiz hissine kapildim ve kızı tuttum, geminin ucuna dogru gotururken “gemi carpacak” dedim ve tam o sirada kayalara vurduk, gemi batiyordu, kıza “denize atla, kos” diye bagirdim ve ikimizde denize atladik, iskeleye kadar yuze yuze gittik.

Sonrasinda baska bir gemi geldi fakat ici fazla kalabalik degildi, ben oturdum ve kız ayaktaydi, karsimdaki koltuk bostu ve “gel otur” dedim geldi, oturdu ve italyaya vardik. Orada kale gibi bir yerdeydik, ben etraftaki kapilara kilit vuruyordum, bu dukkanlari kapatirken kullandigimiz kilitlerden bahsediyorum, sonrasinda bir oda vardi, odaya girdik ve ben “ataturkun odasi bu” diye bagirdim, sonra bakinca olmadigini anladim ve tekrar kapilari kilitlemeye dondum, bir kac tane kilitsiz yer vardi, sonra hatirlamiyorum ama kızla tartisma yasadik ve kız ruyamdan cikti, sonra hic gormedim sonra baska bir ruyaya gectim. Not: telefondan girdigim icin ozel harfleri kullanamadim, umarim sorun olmaz.

Rüyada operasyon görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada operasyon görmek, operasyon yaşamak, operasyon geçirmek size sistem dışı bir şey almak ya da alışkanlıklarınızı değiştirmek için izin gerektiğini ifade eder. Rüyada operasyon yapmak, operasyona katılmak veya operasyon yaptığını görmek, kimi derin sorunları veya bastırılmış düşünce ile ilgili sorunlarla karşı karşıya olduğunu gösterir.

“Rüyada Operasyon Görmek” için 4 yanıt

Rüyada operasyonda ölmek neye işarettir
Ben rüyamda öldüğümü gördüm ve beni yıkıyorlardı, “ben mi ölmüşüm” diye söylendim.
Bir başka rüyada da operasyon da öldüğümü gördüm, başımdan vuruldum ve sabah kalktığımda başım ağrıyordu sabahtan 2 gün başım ağrıdı. Lütfen söyler misiniz iki kez öldüğünü görmek ne demektir. İrfan.

Sevgili irfan, rüyanız gerçek yaşamınızda fazlasıyla olumsuz olaylar yaşadığınızı ya da negatif enerjiye sahip bir ortamda bulunduğunuzu işaret etmektedir. Hemen kısa sürelide olsa mekan değiştirp üzerinizdeki negatif enerjiyi, yorgunluğu atmalısınız.

İyi günler Eşim için yazıyorum o eskiden askerdi ama yeni rüyasında operasyona girmiş kafasından vurulmuş ama ölmemiş, sadece elini kafasına yaklaştırmış ıslak ve korkmuş. Uyanınca da hala etkisindeydi.

Çiğdem merhaba, eşinizin rüyası iki açıdan incelenebilir; birincisi terhis / emekli olduğu halde asker olduğunu görmek ki bunun anlamı rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmak için gittiği yolda bir mola verdiğini veya bir sebeple duraksadığını, derhal yeniden çalışmaya başlaması gerektiğini simgeler. İkincisi ise operasyona katıldığını görmek olup bunun manası ise kişinin bazı derin sorunlar veya bastırılmış düşünceler ile ilgili sorunlarla karşı karşıya olduğunu anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir