Rüyada Operasyon Görmek

Rüyada operasyon görmek neye delalet eder?

Ruyamda ben bir gizli asker idim ve bir gizli operasyon yapiyorduk, odadaydik, sonra iceri bir arnavut askeri girdi ve kendi dilinde bir seyler soylemeye calisti, bir sey anlamadik ve bende ingilizce konusuyordum, yardim etmek icin ve karatahtaya “krale charles is dead” yazdi. O yazarken bende bir seyler hatirladim “is” yazarken aklima bir seyler geldi, “dead” yazarken baska bir seyler, daha sonra operasyon icin beni italyaya gondermek istediler.

Ruyadan hatirladigim kadariyla yapı tipleri eskiydi, yil olarak 1700 veya daha eski bir yildi. Her neyse ben limana dogru gidiyordum ve tekrar o arnavut askerini gordum, onune bakarak ilerliyordu. Bende gemiye dogru devam ettim ve gemiye bindim, bana birisi “nereye gidiyorsun” demisti, bende “italya” dedim ve kızın birisi bana yaklasti “bende oraya gidiyorum” dedi ve yan yana durduk.

Gemi kalkti, yavas yavas iskeleden uzaklasirken iceriden bir kadin “benim biletim yok beni geri goturun” dedi ve kaptan kayalarin oradan geri donderken ben carpacagiz hissine kapildim ve kızı tuttum, geminin ucuna dogru gotururken “gemi carpacak” dedim ve tam o sirada kayalara vurduk, gemi batiyordu, kıza “denize atla, kos” diye bagirdim ve ikimizde denize atladik, iskeleye kadar yuze yuze gittik.

Sonrasinda baska bir gemi geldi fakat ici fazla kalabalik degildi, ben oturdum ve kız ayaktaydi, karsimdaki koltuk bostu ve “gel otur” dedim geldi, oturdu ve italyaya vardik. Orada kale gibi bir yerdeydik, ben etraftaki kapilara kilit vuruyordum, bu dukkanlari kapatirken kullandigimiz kilitlerden bahsediyorum, sonrasinda bir oda vardi, odaya girdik ve ben “ataturkun odasi bu” diye bagirdim, sonra bakinca olmadigini anladim ve tekrar kapilari kilitlemeye dondum, bir kac tane kilitsiz yer vardi, sonra hatirlamiyorum ama kızla tartisma yasadik ve kız ruyamdan cikti, sonra hic gormedim sonra baska bir ruyaya gectim. Not: telefondan girdigim icin ozel harfleri kullanamadim, umarim sorun olmaz.

Rüyada operasyon görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada operasyon görmek, operasyon yaşamak, operasyon geçirmek size sistem dışı bir şey almak ya da alışkanlıklarınızı değiştirmek için izin gerektiğini ifade eder. Rüyada operasyon yapmak, operasyona katılmak veya operasyon yaptığını görmek, kimi derin sorunları veya bastırılmış düşünce ile ilgili sorunlarla karşı karşıya olduğunu gösterir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir