Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek neye işaret eder?

Rüyamda bir komutanla evleniyordum, kendisi tanımadığım 25 yaşında rütbesi büyük biriydi bende 15 yaşındaydım evlenmeye yanaşmadım fakat onunla evlendim, bana resmen zorla kendisini sevdirdi, sonra benim isteğim dışında beni dudağımdan öptü, anlamı nedir acaba? çok merak ediyorum.

Rüyada öpülmek nasıl yorumlanır?

Rüyada evlilik yapmak, evlendiğini görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, rüyasında evlilik yaptığını veya rüyada evli olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Rüyada evlendiğini görmek hemen hemen tüm bekar kızların, bayanların mutlaka gördüğü en yaygın popüler rüyalardan biridir.

Rüyada dudaktan öpülmek veya dudağından öpüldüğünü görmek aşk, flört veya izdivaç ile ilgili bilgiler verir. Bu konularda kimi gelişmeler yaşanacağını gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada öpmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öpülmek” için 3 yanıt

Rüyamda güya emailden tanıdığım bir adamı ailemle tanıştırmak istiyorum ve adam anlamsızca beni öpüyor durmadan.

Rüyamda sevdiğim kız geldi beni öptü, ertesi gün bir daha rüyama giyiyor ve bana sarılıyor. Bu rüyalar çok hoşuma gitti keşke hiç bitmese diyordum.

Rüyamda kuzenim beni öptü ama normal değildi, sanki sevgilim gibi. Normal hayatta aramızda böyle bir şey yok adet kardeş gibiyizdir, bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir