Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda eski sevgilimi gördüm. aslında 3 yıldır çok yakınımda olmasına rağmen rüyalarımda onu hiç görmemiştim diyebilirim. hala seviyorum tabi.

Rüyama geçelim: onunla birlikte benim odamdayız. O yatağa uzanmış ben hemen altında yere. Sonra elini uzattı, parmaklarıma dokundu, derken elimi sımsıkı tuttu, sonra yanıma indi, bağdaş kurup karşılıklı oturuyoruz. İçeride onun ailesinin ve benim ailemin olduğunu biliyoruz (gerçekte akrabayız). Sonra bana öyle bir sarıldı ki öpmeye başladı, öpüştük sonra ben “dur ne yapıyorsun gelecekler görecekler” dedim, “görsünler, iki ay sonra bayram, zaten ondan sonrada hep görüşeceğiz, bırakmayacağım seni artık” dedi, bende “annemler biliyor zaten bizi” dedim ve oradan yok oldum.

öpüşme, eski sevgiliyle öpüştüğünü görmekBu sefer bir parktaydım onun annesiyle karşılaştık ama ben yanlarına gitmek istemiyordum çünkü saçlarımın ucunda şekerler vardı ve beni rahatsız ediyorlardı sonra o parkta bir su buldum ve kafamı yıkadım, rüyamda bitti. İki gün sonra onu yine rüyamda gördüm, sevgili olmuşuz tekrar, bir arkadaş ortamındayız ben yanına gidip boynum ağrıdı deyip ağrıyan yeri gösterip ona masaj yaptırıyorum. gece yatarken boynumda öyle bir ağrı yoktu ama uyandığımda rüyamda o tuttuğum yer gerçekten ağrıyordu. Bu kadar, biraz uzun oldu ama ilgiyle yorumunuzu bekliyorum teşekkürler.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek nasıl yorumlanır?

Eski sevgili ile öpüşmek, eski sevgiliyle öpüşmek, ayrılmış olduğu sevdiğiyle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda kimi boşluklar içinde olduğunu simgeler, sizi anlayan birine gereksinim duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek” için 7 yanıt

Ben rüyamda annemin babamdan başka birisiyle öpüştüğünü gördüm. Bunun anlamı neyi gösterir? cevap yazarsanız sevinirim.

Rüyamda bir bayanla biraz yürüdükten sonra bana “Sen oradaki bayanı ne güzel öptün.” dedi ve benim dudağımın kenarından öptü ve ben de öpüşmek istediğini anladım. Öpüşmeye başladık tadı çok güzeldi, sonra uyandım ve tadı hala damağımda. Lütfen yorumlar mısınız?
Kimden: Asi Gs’li
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Korkulu
Anahtar kelimeler:Öpüşmek

Dudaktan öpmek, birisinin dudağını öpmek, aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili mesajlar verir.

Rüyamda kurstan arkadasımla evdeyiz kız düştü sonra ben elinden tuttum kaldırdım elini bırakmaya calıstım oda bırakmak istemedi tuttum kapıyı actım sarıldık sonra öpüstük sonra da yataga uzandık bana sordu cıktıgın birisi var mı diye ben de konuyu degistirdim sesini duyamıyom dedim ne alakaysa teli kapattım geldim cıktıgım birisi de var bu arada

Arkadaşını öpmek, arkadaşıyla öpüşmek gerçek yaşamınızda, rüyadaki arkadaşının senin hakkında gerçekten ne hissettiğine emin olduğunu gösterir.

eski sevgilimin eshi var . erteye duynleride var hemde hamile ustesine. bu gece ban onu ruyamda gordim yavash yavash sarildim . o da bana sarildi sonra opishmeye kalkdik … ishte boyle tamam oldu anlami nasil cevap verebilirmisiniz ??? chok seviyordum ama evimdekiler karshi chikmishdi shu anda onu chok seviyorum . eshi olsada bu gun 3 senenin 4 yani erteye duğuni olacak diye haber aldim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir