Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek neye işaret eder?

Rüyamda kavga ettiğim ve sevmediğim bir kızı dudaktan öpüyordum, sonra biz her yere gidip orada öpüşüyorduk, el ele dolaşıp havuz gibi bir yere gidiyorduk, sonra bir depoya gidip oraları karıştırıyordum ve depoda kıyafetler vardı, annem geliyordu o da bakıyordu. Tüm bunların anlamı nedir?

Rüyada birini öpmek neye yorumlanır?

Rüyada öpüşmek, öpüştüğünü görmek aşk, sevgi, huzur, uyum ve memnuniyet ifade eder. Rüyada dudaktan öpmek, birisini dudağından öpmek, aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili mesajlar verir. Dudaktan öpüşmek, sevdiği kimseyi ağzından öptüğünü görmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya işarettir.

Rüyada havuz görmek genellikle bakılan, görülen havuzun niteliği ile yorumlanır. Ancak rüyanızda havuz hakkında bilgi yok. Rüyada korunak görmek, enerji, gizli kaynaklar, muhafaza anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, sizin hırslarınızı ve beklemeye koyduğunuz hedefleri ifade eder.

Rüyada kıyafet görmek, elbise, giysi, giyecek, kıyafetlerini görmek gerçek yaşamda dış dünyada nasıl algılandığına işaret eder. Elbiseler ayrıca toplumsal statünüzü de belirtmektedir. Bu yüzden size yakışmayan veya normalde giymeyeceği elbiseleri giymiş olarak görmek başkalarını aldatmaya çalıştığınızı anlatır. Alternatif olarak kimi yönlerinizi gizlemeye çalıştığınıza yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada öpmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öpüşmek” için 7 yanıt

eski nişanlım o evli ama eski nişanlım beni geri gönüp dudaklarımı öpüştük rüyamda gördüm

Rüyamda eski sevgilimi dudaktan öpüyorum ve Erik çekirdeği ona taraf tükürüyorum iki Erik çekirdeği rüyamda da ayrı olduğumuzu biliyorum. Eski sevgilim gercekte de hasta biri kendisi kanser hastasi

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüya sahibinin gerçek hayatında romantizm konusunda bazı boşluklar içinde olduğunu simgeler, sizi anlayan birine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Unutmayın, bunlar karşılıklı olduğu zaman anlam kazanır, sizde karşınızdakine bu romantizmi vermelisiniz ki alasınız, tek taraflı beklemek yanlış demek istemektedir.

Eski sevgiliyle trende öpüştüğünü görmek
Ben artık bıktım onu rüyamda görmekten. Rüyamda eski sevgilimle trenin üstündeydik, öpüşüyorduk ,sonra da polis gördü ceza yazdı bize, trenin üstünde öpüşmek yasakmış. Bu ne demek
18, Kadın, Bekar, Öğrenci, iyi

Tuğba selam,
Bu tür rüyalarda daha fazla bilgi vermelisiniz. Sevgilinizden yeni ayrıldıysanız onu sık sık görmeniz normaldir. Ancak ayrılalı epey oldu ve hala onu sık sık rüyalarınızda görüyorsanız o zaman o rüyanın manası iyi anlayıp, ona göre davranmak gerekir.
Örneğin eski sevgili ile trende öpüştüğünü görmeniz uyumlu, romantik bir ilişkiye istek duyduğunu temsil etmektedir.

Rüyada denizde öpüşmek neye delalettir
Ben bugün rüyamda deniz gördüm, denizde yüzüyordum yüzdüğüm kişi beni zorla alıkoyuyordu ve zorla öpmeye çalışıp evlenmek istediğini belirtiyordu ve ben seviyordum ama istemiyordum. Daha sonra bir kalabalık görüyorum, düğün hazırlığı için kalabalık sizden rüyamın yorumunu bekliyorum.
Bundan 1 gün önce bir rüya daha gördüm eşimi ve patronlarımı görüyorum, başka bir şehirde oluyoruz ve beni teyzem arıyor o şehirde Osmaniye’nin kasabası oluyormuş ve bana teyzem “senin işin artık orada olacak ve orada yaşayacaksın” diyor ve orada tarihi bir yerin olduğunu ve orayı görmemi istiyor tarihi bir mozaik duvar görüyorum yorumunuzu bekliyorum

Gördüğünüz rüyayı dikkatle okursanız olaylar arasında bağlantı olmadığını göreceksiniz. Rüyadaki unsurlar birbiri ile çok alakasız, bu yüzden bir mesaj verdiğini düşünmüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir