Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Orangutan Görmek

Rüyada orangutan görmek neye çıkar?

Rüyamda siyah renkli büyük bir orangutanın evimin yüzme havuzunda yüzdüğünü görüyorum. Havuzun suyu temiz ve berrak. Orangutan zararsız, sadece yüzüyor hatta ağzına burnuna su alıp havuza boşaltıyor, ben de havuza girmek istiyorum fakat bundan dolayı midem bulanıyor ve girmiyorum, hatta orangutanı böyle yapmaması konusunda uyarıyorum.

Rüyada orangutan görmek yorumu

Rüyada yüzme havuzu görülmesi rüyayı gören kişi için uyanık hayatında işinde sebat eder ve aksatmadan çalışmaya devam etmesi halinde iş ve mali durumunda güzel gelişmeler elde ederek, güzel bir servet yapacağına delalet eder.

Rüyada orangutan görülmesi sadakatsizlik sembolüdür.  Rüya sahibinin sevgilisine ya da eşine sadakatsizlik yaptığını veya aklından geçirdiğini belirtir. Aynı zamanda kendi gelişimini tamamladığınızda bundan pişmanlık duyacağınızı işaret eder.

Orangutanın havuzda yaptıkları aslında sizin hayatı ciddiye almadığınız bir dönemde yaptığını eylem sergilediğiniz davranışları temsil ederken, orangutanın havuzda yaptıklarından midenin bulanması ise geçmişte yaptıklarından utandığını, pişman olduğunu göstermektedir.

“Rüyada Orangutan Görmek” için bir yanıt

Ruyada urangutan gordum ve bana saldirmaya calisiyordu. Ben ucarak ondan kactim ve bana ulasamasin diye buyuk bir elektrik direğini devirdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir