Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak neye işaret eder?

Hocam, ben kendimi bir gölün başında gördüm ve oradaki su tuzluydu, ben orada ördek avlıyorum, sonra bir erkek vardı yanımda kuzenim imiş ve gölün kenarı deniz sahili gibiydi, yani kumlu ve ben o sahilde yürüyormuşum, hatırlayabildiğim bu kadar. Ördek avlayıp avlamadığımı bilmiyorum, kuzenim bir şeyler dedi ama hatırlamıyorum, ve bir kız da vardi sanki orada ve sahilde galiba onun peşinden gidiyormuşum, tam hatırlamıyorum. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim hocam, ördek avlamak ne demek?

Rüyada ördek avladığını görmek neye yorulur?

Rüyada ördek avlamak, ördek avladığını görmek gerçek yaşamınızda bir sorunun çözümünü yanlış yerlerde aradığınızı simgeler. Bu rüya aynı zamanda işinizden ayrılabileceğini gösterir. ördek vurmak, ördek yakalamak, ördek vurduğunu, ördek yakaladığını görmekte aynı şekilde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ördek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ördek Avlamak” için 2 yanıt

Oltaya takılmış ördek görmek
İyi günler kolay gelsin,
Ben rüyamda amca oğlumla beraber bir gölde balık tutmak için gidiyorum ama biz o göle daha önceden de gidip sanki 1 ay önce gitmişiz gibi, olta atmışız onuda orada bırakmışız oltayı bu yeni gittiğimizde de amcamın oğlu bana daha önceden atmış olduğumuz oltanın orada olduğunu söylüyor ve “oltayı çek belki balık gelir” diyor.
Bende başlıyorum çekmeye oltayı, yalnız oltayı çekerken oltanın ortasından çekmeye başlıyorum, bu olayı çekerken oltanın ortası olduğunu bilmiyorum, çekiyorum ve olta gelirken her iki ucunda da bir şeyler geliyor.
Sonuç olarak oltanın bir ucunda bir ördek geliyor yalnız çok beklediğinden dolayı ördek şişmiş, diğerinde poşet geliyor ama poşetin içinde de bir şeyler var ama onları göremiyorum. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim hoşça kalın

Rüyada balık tutmaya gitmeniz kişiliğinizin tam anlamıyla geliştiğini, kendinizi tanıdığınızı, hayatta ne istediğinden emin olduğunuzu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğinizi, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığınızı, etrafınıza huzur ve mutluluk verdiğinizi ifade eder.
Oltadan ördek ve poşet çıkması ve poşetin içinde ne olduğunu görmemeniz, gerçek hayatınızda şaşırtıcı bir şeyler yaşayacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir