Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ördek Başı Görmek

Rüyada ördek başı görmek ne demektir?

Ben iki rüya gördüm peş peşe. Birincisinde bir araba kullanıyorum, yanımda çocuklarım var. Rampa aşağı, virajlı bir yoldan iniyorum, hafif yağmurdan dolayı yerler kaygan. Arabamın frenleri zayıf olduğundan araba sürekli hızlanıyor ve ben vites düşürerek yavaşlamaya çalışıyorum, en sonunda yol kenarındaki toprak birikintisine arabayı çarptırarak durduruyorum, kimseye bir şey olmuyor ama çok korkuyorum.

İkincisi ise annemin hazırladığı yemek sofrasına oturuyorum, çorba kasesine çorba koyup servis ediyor, ancak kasenin içinde berrak bir su ve içinde ördek başı var, midem bulanıyor, sofradan kalkıyorum. Anneme söylediğimde ise şaşırıyor, birde bakıyoruz ki çorbanın içinde 3 adet ördek başı ama içleri alınmış, sadece tüyleri var, içi boşaltılmış, ikisi yeşil biri kırmızı gibi alacalı. Annem nede güzel boşaltılmış niye korktun diyor.

Rüya temaları araba kullanmak, Rampa aşağı, virajlı bir yol, hafif yağmur, kaygan yol, zayıf fren, fren tutmaması, vites düşürmek, toprak birikintisi, yemek sofrası, çorba kasesi, çorba koymak, berrak bir su, ördek tüyü, yeşil ördek başı, kırmızı ördek başı. 28. 02. 2010 / 12:52 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ördek başı görmek neye yorulur?

Rüyanız gerçek yaşamda kendine güvenen, özgürlüğüne düşkün bir karakteriniz olduğunu fakat yaşadığınız bir olay sonucu bağımsızlığının tehlikeye gireceği korkusu, başkalarına muhtaç olacağınız endişesi taşıdığınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir