Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek neye işarettir?

Ben rüyamda bir sürü ördek gördüm, sonra sevdiğim çocuk kapının arkasından bana bir şeyler diyordu “benden soğuma” dedi, bende soğuyacağım ama” dedim, Sizce bu nedir ? nasıl yorumlanır merak ediyorum arkadaşlar.

Rüyada ördek yumurtası görmek tabiri

Rüyada ördek yumurtası görmek doğurganlık, doğum, yaratıcılık, potansiyel, ara bozuculuk, nifak, laf duyma anlamlarını simgeler. Ördek yumurtası dolu bir yuva görmek maddi kazancı bol bir işi ifade eder. Kırılmış ördek yumurtası görmek zarar edeceginizi temsil eder. Renkli ördek yumurtası görmek mutlu bir olayı kutlamaya işarettir. Çürük ördek yumurtası görmek gerçekleşmeyecek bir isteğe delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ördek Yumurtası Görmek” için 8 yanıt

rüyamda beyaz bir ördeğin yola yumurtladığını gördüm ve eşim hemen toplamamı istedi. ben de savrulmuş yumurtalarını topladım. 11 tane. kucağımda eve getirdim ve yolda 1-2 tanesi kırıldı. İçlerinden çıkan yavruları tekrar içine soktum. eve geldikten sonra da bir tanesini kırarak su dolu lavaboya attım ve yüzmeye başladı.

Ruyamda evimizin balkonuda bir suru yumurta oldugunu gordum.bende gidip aralarinda birsey ariyordum.sonra yumurtalarin arasinda iki tane ordek yumurtasi vardi.ben o yumurtalari gorunce cok seviniyordum ve bunlar benim ordegimin yumurtalari diye elime aliyordum.

Lorin selam. Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir, yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir, ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yer görmek, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurtalardan iki tanesinin ördek yumurtası olması bu güzelliklere kavuşmak için iki konuya veya iki kişiye dikkat etmeni işaret edebilir.

Rüyamda arkadaşımın evinde kalıyormuşum. Ördeğim varmış. Her gün yanı başımda yumurtluyor. Yumurta kocaman elime geliyor. Ördeğe buğday yemi veriyorum arkadaşımda gecerken bakıyor. Ama yumurta çok büyük. Elime alıp seviniyorum.

Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatınızda yaşamınızın maddi ve manevi yönleri arasında dengeyi kuracağınızı ve bunun sonunda aradığınız huzur, mutluluk ve bereketi elde edeceğinizi temsil etmektedir.

Lutfen benim ruyamida yorumlarmisiniz ben ruyamda kocamin cebinden bir tane ordek yumurtasi cikariyodum

Rüyamda evimin bahçesinde 1 kız 1 erkekmiş güya ördek gördüm ben karşı tarafa doğru gittikçe benden ürtküyorlarmış sanki yumurtalar çatlayıp yavrular doğmak üzereymiş anne ördek çok hırçın bir hâl aldı sonra yumurtaların çatlama sesini duydum ölüyorlar sandım erkek ördek bana doğru bağırıyor ve üzerime üzerime geliyordu lütfen benim rüyamı da yorumlar mısınız ?

Rüyamda çocuk parkında siyah parçalı renkli ördek gördüm. İlerisinde salatalık ekili ve diplerinde ördeğin irili ufaklı bir sürü yumurtası vardı. Bunları çocuklar ellemis ve bozulmuş yoksa ördek yumurtaları bırakmazdı diye düşündüm. Ve parktaki çocukları toplayıp nasihat verdim. Ördeğe sahip çıkmaları için. Bunun yorumu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir