Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ordu Görmek

Rüyada ordu görmek neye işaret eder?

Rüyamda kuşlar bana ufak ve işlemeli bir cübbe gibi bir şey takıyorlar ve bana “ordunun başına geç” diyorlar, sonra milyonlarca kuş beni bekliyor, savaşmaya hazırlar gibi, bende anlamını sormaya bembeyaz bir kadına gidiyorum ve kadının önünde diz çöküp cübbeyi ona gösterip bunun ne anlama geldiğini soruyorum, oda bana ordunun başına geç diyor. Bu ne anlama geliyor, beni çok etkiledi, teşekkür ederim, mailinizi bekliyorum.

Rüyada ordu görmek neye yorulur?

Murat selam, bu ilginç rüya için teşekkür ederim. Rüyada görülen kuşlar genel anlamda insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir. Rüyada cübbe görmek rüyayı gören kişinin dini durumu hakkında mesajlar verir. Rüyasında cübbe giydiğini görmek rüyayı gören kişinin manevi zenginlik içinde olduğunu, tüm işlerinin yolunda gideceğini simgeler. Kuşların size ordunun başına geçmenizi söylemesi ise aslında ailedeki bir sıkıntıyı çözmek için bir adım atmanız gerektiğini temsil etmektedir. Önünde diz çöküp cübbe gösterdiğiniz kadın ise bu konuda size yardım edecek veya yol gösterecek bir kadını işaret etmektedir.

Rüyada ordu görmek gerçek hayatta düşmanlarına ve rakiplerine mağlup olmamak için her zaman her şeye karşı hazırlıklı olmak gerektiğini hatırlatır. Rüyada ordu mensubu olduğunu görmek size veya ailenize bir saldırı olduğunu ve buna karşı koymak için çaba sarf ettiğinize yorulur. Rüyada bir ordunun başına geçmek aile içinde bazı sıkıntılar yaşanacağına ve bu zorlukları aşabilmek için destek ve güvene ihtiyaç olduğuna işaret eder.

Rüyada hava kuvvetleri daha disiplinli ruhsal durum içinde olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada donanma görmek bu rüya sizin organizasyon için gereken disiplin ve hayatınızdaki prensiplerinizi simgeler. Rüyada deniz kuvvetleri, savaş gemileri görmek, aynı anlama gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir