Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Organ Görmek

Rüyada organ görmek neye işaret eder?

Merhaba; Rüyamda havada uçak olduğunu gördüm ve birkaç saniye sonra uçağın yere düştüğünü gördüm, işin garibi uçak yere çakılınca alevler falan çıkmadı sadece uçak parçalandı, ben de kaçmaya başladım, kaçmamla birlikte uçaktaki insanların organları havadan yere düşmeye başladı, ben de bana değmesinler diye hızla uzaklaşıyordum sizce bunun anlamı nedir? 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada organ görmek yorumu

Shady selam. Rüyada uçak görülmesi, çoğu zaman yolculu, seyahate çıkmak, tatil isteği, gezmeye gitmek ile yorumlanır. Uçak rüyaları bazen yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak anlamlarını da verebilir. Rüyada uçak düşmesi, bir uçağın yere çakılması reel hayatınızda ulaşılması zor hedefler belirlediğinizi ve bunlara kavuşamayınca hayal kırıklığı yaşadığınızı gösterir. Bu konuda uçak rüya tabiri sayfasında çok detaylı açıklama bulabilirsiniz.

Rüyada organ görmek oyun, ruhsal bağlantı ve dini görüşleri temsil eder. Uçak kazası sonucu gökten insan organlarının düşmesi ise yaşamakta olduğunuz bazı duygusal travmaların ruhsal açıdan kendini olumsuz etkilemesine izin vermemek gerektiğini ifade etmektedir.

Organların rüya tabiri

Rüyada safra kesesi görmek negatif enerji ve duygular üretmek anlamını simgeler. Safra kesesi ameliyatı olmak şuan yaşamınızdaki negatif duygulardan kurtulmak üzere olduğunuz manasına gelir. Rüyada safra görmek üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmek, rahatlamak anlamına gelir. Rüyada dalak görmek kişinin sağlığının yerinde olması ve mal varlığını, zenginliği gösterir. Hasta dalak, dalağında hastalık görmek mal veya para kaybetmek anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir