Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Organ Nakli Görmek

Rüyada organ nakli görmek neye işarettir?

Merhabalar. Dün gece sabaha karşı rüyamda eşimin bir hastanede bayan doktor tarafından ameliyat edildiğini gördüm, organ nakli oluyormuş ama ne olduğunu anlamadım ve ben de ameliyatı canlı izledim. Fakat ameliyatta aksilikler oluyordu, anestezi uzmanı yoktu, narkozu doktor verdi, eşimi bayılttı narkozu az verdi ameliyatta iki kez eşim uyandı, ameliyat bittikten sonra serum hortumu gibi bir şey lazımdı fakat çok az vardı.

Diğer doktorların ofislerinden ben ve ameliyatı yapan doktor istemeye gittik,  ikimizde aynı ofisten ayakkabı bağı gibi kahverengi şeyler alıp döndük . Ameliyattan sonra eşim uyandı, ağrıları vardı fakat ağrı kesiciyi de zor buldu doktor ama ilacı içen bir anda kocam değil annem oldu.. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim teşekkürler.

Rüyada organ nakli görmek yorumu

Rüyada organ nakli görmek rüyayı gören için gerçek hayatta iyileşmek ya da yeni bir başlangıç anlamına gelir. Rüyada organ nakli olmak, kendine organ nakledildiğini görmek, yorgunluğa ve yıpranmış olduğunuzu temsil eder. Bu rüya aynı zamanda, Hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak anlamını ifade eder.

“Rüyada Organ Nakli Görmek” için bir yanıt

Mrb.Rüyamda eşimin cigerini halasina verdiğini ve eşimin ameliyattan yoğun bakıma aldıklarını onu yoğun bakımda bulamadığını kuzenimin bana yardım edip buluyordum ama durumu ağırdı kanaması vardı kendinde değildi oysa halası çok iyi durumdaydı hemşireler kendi aralarında tartışma yapıyorlardı çok acı çektiğini uyutamadiklarini söylediler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir