Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Örgüt Görmek

Rüyada örgüt görmek neye işaret eder?

Rüyamda gizli bir örgütün eline düşmüştüm, bir çok insan gibi bu gizli örgüt insanları kendi oyunlarında kullanıyor ve bazen yarışmalar düzenliyordu, yarışmanın sonunda yenen erkekleri ellerindeki esir kadınları veriyorlardı.

Beni de o arada yarışmaya soktular ama ben yarışamadan bir şey oldu ve bir kız geldi yanında bir arkadaşıyla sonra elimi tuttu ama fark ettiler ve bizi kovalamaya başladılar. Bende kızı para haline getirip cüzdanıma koydum, sonunda yakalandım ama kızı bulamadılar ve beni bir çocuk gibi azarladılar ama ben ne yaptıysam kızı tekrar geri döndürmeye gücüm yetmedi. Bunun manası nedir acaba? Rüyada gizli örgüt görmek neye çıkar?

Rüyada örgüt görmek neye yorulur?

Ethem selam, rüyanız oldukça ilginç ve bana göre gerçek yaşamda kendiniz için önemli olduğunu düşündüğünüz şeyler hakkında kaybetme korkusu ,içinde olduğunuzu simgeleyebilir. Gördüğünüz rüya belkide sahip olduğunuz şeyleri saklama düşünceniz nedeniyle kimi şeyleri elden kaçırma olasılığı olduğunu da gösterebilir.

Örgüt denilince insanın aklına hemen kötü amaçlar için kullanılan suç örgütü ya da gizli örgüt gelmektedir. Halbuki örgüt teriminin kelime anlamı bir amaç ya da bir işi yapmak için bir araya gelmeyi anlatır. Sağlık örgütü, yardımlaşma örgütü gibi iyi amaçlar için kurulmuş birilik, topluluk, kurumlar da vardır. Rüya yorumlarında örgütün niteliği, amacı ve rüyada geçen olaylar göz önüne alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir