Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Orman Evi Görmek

Rüyada orman evi görmek neye yorulur?

İki gündür kar yağışı hakkında rüyalar görüyorum, bugünde bir orman evindeyim sanırım etraf kar, yollar kardan kapanmış, benim gözlerimi kahverengi toprak kaplamış, sanki gözümü göremiyorum da doğru düzgün daha sonra yüzümü yıkıyorum, gözlerimdeki kahve renk gitmeye başlıyor ve sonunda gidiyor, annemde “gözlerin mikrop kapmıştır” diyor, daha sonra karda yürüyorum, 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim ruh halim karışık

Rüyada orman evi görmek tabiri

Rüyada orman evi görmekRüyada orman evi görmek sessizlik ve sakinlik sembolüdür. Rüya sahibinin bir süre kafasını dinlendikten sonra hedeflerine yeni bir güç ve azimle yeniden ilerlemeye başlayacağına, kendisine uzak gibi duran amaçlarına ulaşacağına, yüksek makamlara gelip, harcadığı emeklerin karşılığını almasına, hayallerinden yana hüsran yaşamayacağına, kendisine ve çevresine hayır getirecek işler yapacağına işaret eder.

Rüyada kar yağışı görmek iyiye işarettir, hayırlı gelişmelere yorulur. Görülen kar yaşamın güzel istikamette değişeceğini, iyi günlerin geleceğini, sıkıntıların sona ereceğini haber verirken aynı zamanda bolluk ve berekete kavuşup, huzur içinde yaşayacağınıza işaret eder.

Gözlerini kaplayan kahverengi toprak ise önemli bir mesaj vermekte ve bu güne kadar yaşamınızda mükemmele kavuşma, mükemmel olma arzunuz yüzünden belki de önünüzdeki bazı fırsatları, kısmetleri göremediğinizi simgelerken, rüyada yüzünüzü yıkadıktan sonra kahve rengin gitmesi bir sebeple gerçekleri görmeye başladığınızı / başlayacağınızı ifade etmektedir. Karda yürümeniz yakında mutluluğunuzu artıracak bazı güzel gelişmeleri haber vermektedir.

“Rüyada Orman Evi Görmek” için 2 yanıt

Öğrenci evinde olmak
Merhabalar, ben 28 yaşında evliyim, şuan çalışmıyorum bazı sebeplerden dolayı. Geçen gece eşimle birlikte olduktan sonra gusül abdesti almadan (sabaha bıraktım) uyudum, rüyamda sanki Amerika’da bir öğrenci evinde misafirim ve birden Fetullah Gülen’in de orada olduğunu görüyorum, karşılıklı sohbet ediyoruz onu çok net yakından görüyorum ve birden namaz kılmak için abdest almaya hazırlanıyoruz, evdeki tüm cemaat olarak ve Fetullah Gülen bana “namazı sen kıldır” diyor, rüyanın sonrasını hatırlamıyorum, namazı kıldık mı kılmadık mı bilmiyorum. Acaba cünüp yattığım için gördüğüm bu rüya iyiye mi kötüye mi işaret? Lütfen yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir