Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ormanda Dehşet Yaşamak

Rüyada ormanda dehşet yaşamak neye işaret eder?

Rüyada ormanda dehşet yaşamakRüyamda bir ormanda bütün kızları toplamışlar, biz yerde oturuyoruz fakat bir yerden kızlar vuruluyordu, daha sonra bir yerde helikopter gördük, kızlara haberi verdim tam yanına yaklaşıyordum ki askerler bizi gördü ve ileri yerimize götürdüler, sonra o tarafa baktığımızda askerin birinde kurt köpekleri vardı, sonra askerler bütün kızları sıraya sokup teker teker vuruyorlardı, ben de en sona kalmamak için önceden vurulmaya gittim, yalnız kafamdan vücudumu silahla taradığı halde yere düşüp ölmemiştim, ölü taklidi yapmaya başlamıştım.

Arkasından ikizim Eda’yı gördüm, oda ölmemişti, ölü taklidi yapıyordu, daha sonra kurt köpekleri getirmişlerdi, bizi onlara yedireceklerini söylediklerinde tekrar kalkıp ölmeye askerin yanına gittim, bu sefer beni vururken geçen seneki sınıf arkadaşım Musa’yı gördüm, o bana ateş etmişti sağ kolumdan ve beynimden vurulmuştum ki canımın yandığını hissetmiştim.

Hala ölmemiştim her yer kandı, beni vururken bile kan fışkırıyordu, daha sonra kurt köpekleri getirmişlerdi, benim tarafımdan başlayacaklarını söyledikleri halde edadan başlamışlardı, onu bir cama götürüp sarkıtıp köpeğe yediriyorlardı, bense ağlıyordum, sonra rüyamdan uyandım, bunlardan önce çok karışık rüya bölümleri gördüm, hatırlamıyorum, hatırladığım kadarıyla okuldaydım pencereden kaçmaya çalışıyorduk, elimizde kırmızı bir bavul vardı. Teşekkür ederim. Seda

Rüyada ormanda dehşet yaşamak neye yorulur?

Seda merhaba,

Dikkatle okuduğunda rüyalarında sürekli yakalanmak, kaçmak, öldürülmek unsurları yer almakta. Bu durum geçmişte yaşadığın bir olayın etkisinden kurtulamadığını göstermektedir. Büyük ihtimalle çocukluk döneminde yaşadığın ya da şahit olduğunu korku verici bir durum buna sebeptir. Günümüzde çocukluk döneminde seyredilen bir korku filmi, şahit olunan bir trafik kazası dahi buna sebep olabilmektedir.

Rüyanız bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ormanda Dehşet Yaşamak” için bir yanıt

Ormanda ölmüş kedi görmek
Yaşım 18, okuyorum, bir ilişkim de yok. Ben 2 gündür aynı rüyayı görüyorum. Bir ormandayim ve yürüyorum, karşımda ölmüş asılı kediler var ve arkadaşlarımda orada, bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir