Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ormanda Maç Yaptığını Görmek

Rüyada ormanda maç yapmak neye işarettir?

Rüyada ormanda maç yaptığını görmekRüyamda okuldaydık, arkadaşlarla maça gitmekten, maç sonucu hakkında skor ne olur diye konuşuyorduk, maç ormanda yapılacaktı. Ama ben ısrarla çok yağmur yağdığını, maç yapmamamız gerektiğini söylüyordum hatta öyle ki üstümüzde ıslanmamak için kat kat giysiler vardı. Sonunda beni dinlemediler ve ormana gittik, şiddetli yağmur yağıyordu, arkadaşlardan bazıları yağmurun dinmesini bekleyelim dediler, bir kısmı yağmurda maç daha neşeli olur dedi. Biraz bekledik ve yağmur azalınca maç yapıldı. Maç nasıl bitti bilmiyorum, hatırladıklarım bu kadar.

Rüya temaları : maça gitmek, okulda olduğunu, yağmur yağdığını, orman, kat kat giysiler

Rüyada ormanda maç yaptığını görmek tabiri

Rüyanız, zamanınızı boşa geçirdiğinize işaret etmekte, kendiniz için daha yararlı işler yapmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada orman görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada maç yapmak yoğun bir rekabet şartları içinde olduğunuzu ve ancak bu şartlara uyum sağlamayı başararak hedeflerine ulaşabileceğini gösterir.

“Rüyada Ormanda Maç Yaptığını Görmek” için 3 yanıt

Ormanda maç yapan birilerini görmek
Merhaba, 19 yaşındayım, öğrenciyim. Rüyamda babam evden gitmemi istiyordu ben de balkondan aşağı eve indim. Orası sınıf arkadaşım Ahmet’in eviymiş. Evinde misafir olan diğer sınıf arkadaşım Tarık’ı uyandırıyor ve kız kardeşiyle balkona geliyor ikisi. Ben gene balkondan çıkıyorum ormana giriyorum. Ormanda koşarken solumda çift kale futbol oynayan adamların olduğu yerde telefonum düşüyor. Telefon için geri döndüğümde adamlardan biri telefonumu veriyor. Etrafına bakınca dedimin yaylasının yolunu görüyorum.

Talha merhaba, bu son derece değişik rüya iki şeye işaret edebilir. Birincisi şu anda çok büyük bir kafa karışıklığı yaşadığını adeta bir kaos içinde olduğunu gösterebilir ki ben bu ihtimali güçlü görüyorum. Eğer böyle ise hemen seni böyle kaosa sürükleyen faktörleri tespit edip onları çözmen gereklidir.

İkincisi ise yaşamında bazı değişikliklere işaret edebilir ki bu yaşamında hedeflerini yenileme ya da zenginlik, güç, kariyer beklentisi yerine daha huzurlu, daha mutlu olmayı düşünmeye / istemeye başladığına delalet edebilir. Bundan sonra rüyalarınızı gönderirken özellikle içinde olduğunuz ruh hali ve hakkınızda diğer bilgileri de gönderirseniz daha sağlıklı açıklama yapılabilir.

Merhaba. Çok sık rüya gören biri değilim ama arka arkaya 3 gün rüya gördüm. Aylarca rüya görmediğimi biliyorum ama gariptir ki 3 gündür rüyalar görüyorum. Bugün gene görmedim mesela. 19 yaşında Tıp2 öğrencisiyim. Hayatımdan okulumdan ailemden mutluyum. Bu sene içinde ablamın düğünü dışında bir aksiyonum da yok. Geçen gün gördüğüm rüyada ise annem otobüs kullanıyordu ve içi tamamen kadın doluydu. Dört yol ağzından karşıya geçerken ışıklar karşı yolun girişindeydi ve kırmızı yanınca ben indim. Tanımadığım insanlar da indi. Annem mola vereceğiz deyince köyde kadınlarla sacda börek yaptıklarını gördüm. Oradan bir parça yiyince babamı görecem dedim. Babam da tarlayı kontrol edek dedi. Tarlayı tamamen bizim suyumuz basmıştı, tarlayı sulamak için açtığımız su. Yollar ayak bileğini geçecek kadar suyla doluydu. İşçiyi görelim deyince babamla kulübeye girdik orada babamla araları bozuk hatta eskiden kanlı bıçaklı teyze oğlu vardı. Elinde kürek vardı. Babam oradan tarlanın suyunu kapattı. Baba geri açacak mısın deyince açmak için iki kişi gerek dedi. Babamın teyze oğlu kısa penye short giymişti babam ise uzun pantolon babamın pantolonunu kısaltıp short yapmak istiyordu babam ise yapmıyordu. Cevaplarsanız çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir