Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ormanda Maymun Görmek

Rüyada ormanlık alanda maymun görmek nedir?

Rüyada ormanda maymun görmekRüyamda penceremden dışarı bakıyordum, evim ormanlık bir alanda gibiydi, bir maymun gördüm, bej renginde. Nedense maymunun içinde kuranı kerimin olduğunu düşündüm. Sonra maymun pencerenin altına geldi çimlere sırt üstü yattı, çok rahattı. Ben ona odaklanırken kuranı kerime dönüştü, sonra kitaptan tam 3 tane ışık huzmesi yükseldi. Melekti onlar. Bu rüya çok etkiledi beni ve çok merak ediyorum gerçekten. lütfen cevap yazın, teşekkürler.

Bu arada kusura bakmayın atlamışım 20 yaşındayım. Biraz sıkıntılı bir ruh halim var. Kafama çoğu şeyi takarım ama mutlu olmayı severim, bekarım, bayanım.

Rüyada ormanda maymun görmek yorumu

Nino, Rüyanız ağır bir rüyadır ve yorumu çok zordur. Sayfada verilen bilgiler ve içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek verdiği mesajı bulun. Benim söyleyebileceğim lütfen yukarıdaki açıklamaları dikkatle okuyun.

Rüyada ormanlık alan görmeniz feraha ermeye, sıkıntılardan kurtulup huzura işarettir, gördüğünüz maymun ise aldatılma, boş işler ya da yalan bir söze işarettir.

Rüyanda melek görmek İyilik, Saflık, Koruma, Kutsallık, Rahatlık ve Teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda, Ruhun alışılmadık bir bozuklukluğu, Kötü Kalplilik, Kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak bu rüya görünebilir.

“Rüyada Ormanda Maymun Görmek” için 2 yanıt

Rüyada bir köpeğin maymunu yuttuğunu görmek
Eşimle bilmediğim bir evdeyim. Koşarak yanima kahverengi bir köpek gelip, öpüyor yaliyor tedirgin oluyorum. Sonra o köpek bir maymunu ağzında yuttuğunu görüyorum, korkuyorum oradan esime gitmemiz gerektigini soyluyorum uyandim. 34, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Çiçek selam, bilmediğin bir evde olduğunu görmüş olman aslında gerçek hayatta ölüm korkusu yaşadığını temsil etmektedir. Ölüm korkusu yaşamak elbette her insan için olmalıdır ama yaşamı olumsuz etkilememesi şartıyla. Rüyadaki köpek yaşamınızın iyiye gitmesi için yanınızda olan bir dost kişiyi temsil ederken onun bir maymunu yutması ise bu dostunuzun sizi bir yalan ya da aldatmaya karşı koruduğunu simgelemektedir. Çünkü rüyada maymun görmek aldatma, yaramaz işler ve yalan söze işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir