Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ormanda Şelale Görmek

Rüyada ormanda şelale görmek nedir?

Rüyada ormanda şelale görmekMerhaba ben 5 gecedir üst üste tıpa tıp aynı rüyayı görüyorum. Sevdiğim biri var onunla yazın tanıştık ve yaz tatili bitince çok üzülerek ayrılmak zorunda kaldık, çünkü ayrı şehirlerde yasıyoruz. Ayrıca ikimizde üniversiteye hazırlanıyoruz.

Rüyamda bir şelale akıyordu ben ve erkek arkadaşım da onun tam önünde duruyorduk ama bizim olduğumuz yerdeki su şelale akıyor olmasına rağmen çok durgundu en ufak bir hareket bile yoktu ve suyun rengi şeffaf değil yemyeşildi dibi görünmüyordu ama su çok temizdi. Bir ormanın ortasındaydık ve bacaklarımıza kadar gelen suyun içinde sıkıca sarılarak haykıra haykıra ağlıyorduk. Ben “kazanacağız” diyordum onu teselli eder gibi bir Halim vardı.

Sonra sudan çıkıyorduk ve hemen suyun kenarında ağaçların arasında bir kadına rastlıyorduk, bu kadın filozof tarzı bir şeydi, her şeyi görmüş geçirmiş gibiydi. Bize öğütler verdi ve hatırladığım tek kelimesi “unutacaksınız” diyordu. Sonra kadınla konuştuktan sonra erkek arkadaşımın ağlaması duruyordu sanki içi rahatlıyor gibiydi ama ben yine ağlıyordun ve onunda ağlamasını istiyor gibiydim. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler. Alara’nın rüyası

Rüyada ormanda şelale görmek nedir?

Aynı rüyayı ya da aynı konuda benzer rüyaları tekrar tekrar görmek o rüyaların çok güçlü bir mesaj verdiğini ya da sizin mesajı anlamadığınızı gösterir. O açıdan konuyu bu yönüyle dikkatli bir şekilde incelemek gerekir.

Rüyada orman görmek işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Bu konuda detaylı bilgi rüyada orman görmek sayfasında okunabilir.

Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayı ifade eder, şimdiye kadar içinizde hapsettiğiniz duygulardan ve negatif düşüncelerinizden kurtulduğunuzu gösterir. Bu rüya aynı zamanda başarmak istediğiniz hedef ve istekleriniz olduğunu gösterir.

“Rüyada Ormanda Şelale Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ters akan şelale görmek
Rüyamda ters akan şelale gördüm. Aşağıdan yukarıya dökülüyordu ve akarsu yukarıdan şelalenin döküldüğü yerden çok hızlı akarak devam ediyordu. Suya girdim ve oturarak suyun ters akıntısının bittiği yere kadar gittim. Normal yönünde aktığı yerde sudan çıktım. Lütfen söyler misiniz rüyada şelalenin tersine aktığını görmek ne demektir.

Ceren selam, Gördüğünüz rüya çok ilginç.
Rüyada şelale görmek sıkıntılardan kurtulmayi sembolize eder, simdiye kadar icinizde hapsettiginiz duygulardan ve negatif dusuncelerinizden kurtuldugunuzu ifade eder, bu ruya ayni zamanda basarmak istediginiz hedef ve istekleriniz oldugunu gosterir. Bakınız şelale rüya tabirleri sayfası.
Şelalenin tersine akması yukarıda anlatılan konularda bir terslik olduğunu simgeler.

Rüyanın sonunda akışın düzelmesi anlatılan tersliğin sonunda düzeleceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir