Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ormanda Yürümek

Rüyada ormanda yürüdüğünü görmek neye çıkar?

Rüyada ormanda yürümekBen 21 yasında bir bayanım, bekarım. Kamu görevlisi olarak calısıyorum. Rüyamda abim ve ablamla ormanlık bir arazide yürüyorduk, hava güzeldi, muhabbet kuşları gördüm, yaklaşınca biraz bir tanesi uçtu, kanatları mavi beyazdı. Ablam da yerde yumurtanın yanında duran küçük ve sıyah renkli tavugu gördü, tavuklar çalı dibinde yumurta üstlerinde ya da yumurtanın yanında oturuyordu.

Dikkat ettiğimde her yerde yumurta olduğunu gördum. Abim ilerlemeye baslamıstı, ablam ve ben ise biraz daha yamaclara doğru yürümeye basladık. O arada havaya baktım, gri renkli bulutların arasından bir kartal gördüm, süzülerek uçuyordu. Kartalı görünce korktum ve ablamı alarak abimin yanına doğru yürümeye basladım. Sonra bir leylek basımızın üstüne doğru ucarak ve konuşarak bize doğru yaklastı. Sonrada uyandım.

Rüya temaları : ormanlık arazi, muhabbet kuşları, mavi beyaz kanat, küçük tavuk, siyah renkli tavuk, çalı dibi, tavuk yumurtaları, gri renkli bulutlar, kartal, kartalın uçtuğunu görmek, leylek, leyleğin uçtuğunu görmek

Rüyada ormanda yürümek tabiri

Rüyanız inanılmaz güzel gelişmeleri müjdelemektedir. Yakında hayatınızda çok güzel gelişmeler olacağını işaret etmektedir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada orman görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ormanda Yürümek” için bir yanıt

Merhaba, ben üç defadır rüyamda karanlık bir ormana giriyorum büyük kapıları açarak orman çok ürkütücü ve tam içindeki kiliseye gidiyorum ve o kilisede bir mezar var lütfen bana yardımcı olun bu ne anlama geliyor. şimdiden tesekkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir