Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ortak Görmek

Rüyada ortak görmek neye çıkar?

Ben bu rüyayı genç yaşımdayken görmüştüm, şuan 35 yaşındayım konuya geçelim. Ben bu rüyayı gördüğümde 22 yaşındaydım ve bu rüyadan hemen 4 hafta sonra sonra askere gittim. Rüyamda bir çocukluk arkadaşımla ortak olduğumu ve çok zengin olduğumu gördüm.

Rüyam hayırlara vesile oldu. Askerden geldikten sonra evlendim 2-3 yıl araba yıkamacıda çalışıyordum, evimi zar zor geçindiriyordum ama bir çocuğum oldu o günden sonra 3 hafta işe gitmedim, gittiğimde ise kovulmuştum (yas 26). Sonra çocukluk arkadaşımla görüştüm, ortak olduk, 1 yıl sonra işlerimiz iyiye gitmeye başlamıştı, neredeyse elimize her ay 100 bin lira geçiyordu. Şuan yeni bir şirket açtım, 200 bin lira net kazanıyorum, 35 yaşıma geldiğimde ise şirketim anonim şirketi oldu.

Rüyada ortak olduğunu görmek tabiri

Serkan merhaba, bu rüyayı ve yaşadıklarını paylaştığın için teşekkür ederim, Allah yolunu açık etsin.

Rüyada biri ile ortak olmak veya biriyle ortak olduğunu görmek hedefleri gerçekleştirmek için güç birliği yapmak gerektiğini ve bu sayede başarıya ulaşılacağını temsil eder. Rüyada ortağını görmek rüyada geçen olaylar veya konuşmalarla açıklanmakla birlikte genel anlamda bir sorunu çözmek için başkalarının yardımını aramaya gerek olduğunu ifade eder. Rüyada ortaklıktan ayrılmak veya ortağından ayrıldığını görmek rüya sahibinin daha fazla bireysellik yaşama arzusu taşıdığını ancak bunun mahsurları olduğunu belirtir. Rüyada eski ortağını görmek rüyayı gören kişinin bir söz verdiğini ancak sözünü yerine getirmediğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir