Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Oruç Bozduğunu Görmek

Rüyada oruç bozmak ne demektir?

Rüyamda elma ağacı üzerinde sadece iki tane yeşil elma olduğunu gördüm, bir tane elma koparayım derken iki elmanın da yarısının yenmiş olduğunu ve çürümüş olduğunu ama sağlam tarafının yeşil ve taze olduğunu gördüm, elmalardan birini kopardım sağlam tarafını yedim. Tam o anda oruçlu olduğumu hatırladım. orucumu bozduğum için büyük bir pişmanlık duydum ve ısırdığım elma parçasını tükürdüm ve uyandım, bu kadar çok karışık bir rüya, lütfen bir yorum bekliyorum.

Rüyada oruç bozduğunu görmek yorumu

Rüyada elma ağacı görmek cennet bahçesi, bilgi, bilgelik ve büyük refah simgeler. Ödüller sizin için ufukta manası taşır. Ayrıca ortak işleri veya atılacak yeni adımları ifade eder. Rüyada elma yemek veya elma yediğini görmek hayırlara yorulur, şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil ederken aynı zamanda sıhhat ve afiyette olduğunuzu işaret eder.

Rüyada bilmeden elma yiyerek orucunuzu bozmanız verdiğiniz bir sözü unutmanız nedeniyle yerine getirmediğini simgelemektedir. Bu rüyayla ilgili olarak oruç rüya tabirleri sayfasındaki bilgiler ilginizi çekebilir.

“Rüyada Oruç Bozduğunu Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda oruçluyum, ezan okundu ben hemen açtım orucumu yemek yedik, yemek bittikten sonra tavana baktım bir sürü örümcek vardı, ağlarımı benim üstüme atarak inmeye çalışıyorlardı bende korkup kaçmaya çalışıyordum.

Rüyada oruçlu olduğunu görmek kişinin bir adağı olduğunu ve bu adağını yerine getirmesi gerektiğine rivayet edilir. Orucunu açtığını görmek ise rüyayı görenin iyi bir insan olduğunu gösterir veya yolculuk yapmaya delalet eder. Rüyadaki örümcek ise aslında sizin iyi bir haber alacağınıza alamettir.

Unutarak oruç bozmak
Ben rüyamda unutarak orucumu bozduğumu gördüm (simitle) aklıma kalan sadece rüyanın gerisini hatırlamıyorum zaten genelde pek fazla rüyamı hatırlamam.
Not Bu rüyayı namaza başlayacağım günün gecesinde gördüm. yaş 26, metin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir