Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Örümceğe Benzeyen Kara Böcek Görmek

Rüyada örümceğe benzeyen kara böcek ne demektir?

Merhaba, iki gün önce bir rüya gördüm, çok net hatırlamıyorum ama rüyamda bir balkon teras gibi yerdeyiz. Terasta ben annem ve iki kız arkadaşım var, kızlardan birinin hangisi olduğunu hatırlamıyorum ama diğeri yakın bir arkadaşım, içinde bulunduğum arkadaş grubumun ona güvenmemi söylemesine rağmen benim samimiyetine candan inandığım bir arkadaş en azından hislerim ona güvenebileğimi söylüyor ve hislerim şimdiye kadar beni hiç yanıltmadılar.

Her neyse rüyamda dördümüz tam soluk değilde beyazlamış ya da beyazımsı turuncu renkte bir çarşaf silkiyoruz, bir örümceğe benzeyen kara böcek silktiğimiz yerden bana doğru geri geliyor, annem ondan beni koruyor, geri atıyor yere.

Daha sonra o bahsettiğim arkadaşımın tarafından bir salyangoz bana doğru geliyor, o arkadaşım korktuğu için bana doğru gelmesinden çekinmiyorum elimle “ben korkmam ki” edasıyla itiyorum, tam düşer gibi oluyor geri geliyor üstüme, annem itiyor falan ama salyangoz bana takmış, zaten ben geriye doğru kaçıyorum annem atmaya çalışıyor, sonrada uyandım. Yanlış hatırlamıyorsam çarşafları silktiğimiz yerin aşağısı pek temiz bir yer değildi, çölde olabilirdi ya da pis bir sokak.

Kimden: gözde
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 17
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: çarşaf, böcek, salyangoz

Rüyada örümceğe benzeyen kara böcek görmek yorumu

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada böcek görmek genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verir. Rüyada bilmediği bir böcek görmek Bazı yıkıcı etkileri, Ayrıca değerler ve inançlarla ile ilgili olayları simgeler.

Rüyada salyangoz görmek, iş hayatınızdaki başarıya yavaş yavaş ulaşacağınıza işarettir. Hayatınızda her şey yoluna girecek demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Örümceğe Benzeyen Kara Böcek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada böcek yemek ne demek
Ben bu ruyayi gormedim, benim sevgilim gormus beni kendini ve bir arkadasimizi. benim sevgilim ruyasinda baska bir kizla sevgili oldugunu kizla ben ayni servisdeyim bu arada gercek yasantimizda. bunlari benim. bir mekanda gordugumu gidip yanlarina ben sevgilimle bariscam diyorum ve sevgilimde diyorki kiza kusura bakma ben baharlayim diyor benim icin . ve elimde bir poset dolusu bocek goturuyorum boceklerin hepsini ben yiyorum birtanesini ben sevgilime veriyorum oda icini acip yiyor. oyle uyanmis bunun anlami nedir acaba ?yardimlarinizi bekliyorum bu ruyayla alakali yorunlarinizi bekliyorum
Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Flört – sevgili
Ruh haliniz : bazen mutlu bazen mutsuz
Anahtar kelime : böcek yemek

Rüyada böcek yemek, böcek yediğini görmek mutsuzluk ifadesidir. Mutsuz geçecek bir evliliğe işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir