Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Örümcek Ağına Yapışmak

Rüyada örümcek ağına yapışmak neye delalet eder?

Konu : rüyada örümcek ağı görmek.

Mesajınız : rüyamda kocaman örümcek ağının bana yapıştığını ve içindeki örümceğin bana doğru geldiği ve birinden yardım istediğimi gördüm. Bu neye işarettir? 9. 01. 2010 / 15:40 tarihinde gönderilmiş

Rüyada örümcek ağına yapışmak nasıl yorumlanır?

Rüyada örümcek ağı görmek işlerinizde biraz sıkıntı olacağına fakat kolay bir şekilde kısa sürede atlatacağınıza işaret eder. Rüyanız aynı zamanda tam potansiyelinize ulaşamadığınız anlamına gelir. Yeteneklerinizi tam olarak kullanmadığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Örümcek Ağına Yapışmak” için 5 yanıt

Rüyamda uzun ve kalın bir örümcek ağının koluma yapıştığını gördüm.
Ucunda büyük bir örümcek vardı ve ben örümcek ağını kolumdan almaya çalışıyordum ama çok sert ve kalındı, gitmiyordu.

Rüyada örümcek ağına oturduğunu görmek
Selamun aleykum, ben rüyada simsiyah bir örümcek ağında oturduğumu gördüm, sonra nasıl olduysa o örümcek ağı birden koluma yapıştı ve nasıl olduysa yarısı da sırtıma yapıştı. Bende ondan kurtulmaya çalışınca simsiyah örümcek bana doğru geldi, etimin içinden bedenime girdi ve tam olarak hatırlamıyorum birisi bana örümcek dalağında mı yoksa ciğerinde mi kalacak dedi. Bu aralar çok büyük sıkıntım var ve bu rüya bana garip geldi biraz. lütfen yorumlar mısınız.

Rüyamda ağaçlık alandan geçiyordum suratıma örümcek ağı yapıştı. Çıkarmakla uğraştım, aynaya baktığımda suratımın her tarafı benek benek çok kötü bir vaziyetteydi. Yorumlar mısınız Lütfen.

Rüyada örümcek ağı görmek
Rüyamda kanepede otururken örümcek ve ağını görüyorum, benim elimde laptop var onu kanepeye koymaya çalışıyorum ama zorlamıyorum , tam örümcek üzerime geliyor kurtulmaya çalışıyorum ama kurtulamadım, annem yanımda anne yardım et diye bağırıyorum ama annem yardım etmiyor, bende ağlıyorum “üzerime çıktı al şunu” diye ama bana yardım edemedi, sonra örümcek beni ısırdı kolumdan, ilk gördüğümde küçük bir şeydi beni ısırırken büyüdüğünü gördüm, tüylüydü (zehirli olup olmadığını bilmiyorum) kolumda örümceğin bacakları kaldı ama kendi yoktu, galiba annem örümcek beni ısırdıktan sonra onu çekip aldı alırken de bacakları kolumda kaldı hiç kan çıkmadı sonra ben kustum. şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder.
Evde örümcek, Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğinize işaret eder
Ağının içindeki örümcek evdeki huzursuzluk olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir