Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir çok örümcek gördüm, kendi evimdeyim, evin her tarafını büyük büyük örümcekler sarmış. Korkuyorum, çığlık atıyorum. Sonra mutfağa koşuyorum, mutfakta yengem var, ona örümcekleri gösteriyorum, bana ‘Bunlar dişi örümcek, çok zehirliler’ diyor. Sonra birden bir ilkokul arkadaşım yanımıza geliyor. Oda çok korkmuş. İkimiz bir sandalyeye çıkıyoruz. Yengem örümceklerden bir kaç tane öldürüyor sonra mutfaktan çıkıyoruz.

Rüyada örümcek görmekYengem ve ben salona geçip oturuyoruz. Ben ‘neden burada hiç örümcek yok ?’ diye soruyorum. Oda ‘Kapının kenarından girdi demin bir tane örümcek.’ dedi. Ben çok korktum, sonra yengemde birden korktu, ayağı yerdeydi kaldırdı, birde ne görsün içeriye giren örümcek ayağında. Hemen elinin tersiyle onu üzerinden attı. Sonra ayağının acıdığını söyledi. Benimde kolum acıyordu bir baktım yengemin attığı örümcek benim koluma gelmiş, bende hemen onu kolumdan attım ama benim kolum acımadı sadece çok korktum. Sonra o örümceği yerde terlikle öldürdüm ve uyandım.

Takma isim : Berrak
Yaşınız : 18
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : stresli
Anahtar kelime : büyük örümcek dişi örümcek

Rüyada örümcek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Evde örümcek, örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder

Rüyada örümcek ısırması nedir?

Örümcek ısırması, örümcek sokması, örümceğin ısırdığını görmek gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir. Örümceğin vücudunda dolaştığını görmek sağlık konusunda iyi bir haber alamaya delalet eder. Bu haber rüyayı gören hakkında olabileceği gibi sevdiği biri hakkında da olabilir şeklinde rivayet edilir.

Rüyada örümcek öldürmek nasıl yorumlanır?

Örümcek öldürmek, örümcek öldürdüğünü görmek, makbul bir rüya değildir ve gerçek yaşamınızda büyük bir fırsatı ya da bir nimeti kaçırdığınızı simgeler. Örümcekten korkmak rüya sahibinin aslında beklediği bir haber konusunda bazı endişeleri olduğunu, bu haberin beklediği gibi olmayacağı hakkında kaygı taşıdığını ve bu durumun onu rahatsız ettiğini, bu haberi bir an önce alıp ne olacaksa olsun artık diye düşündüğünü temsil eder.

Rüyada örümcek ağı görmek

Görülen örümcek ağı tam potansiyelinize ulaşamadığınız anlamına gelir. Yeteneklerinizi tam olarak kullanmadığınızı temsil eder. Örümcek ağının yolunuzu kapatması işlerinizde biraz sıkıntı olacağına fakat kolay bir şekilde kısa sürede atlatacağınıza işaret eder. Örümcek ağını yırtmakağ temizlemek kadınlar için yakınlarıyla sorun yaşamasına, yaşlı kadınlar için para sıkıntısı olarak yorumlanırken, erkekler için iş hayatında kimi pürüzlere işaret eder. Ağının içindeki örümcek, evdeki huzursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyada rengine göre örümcek yorumları

Siyah örümcek, alacağınız güzel haberi veya hayatınızdaki gelecek ferah dönemi bir şeylerin geciktirdiğini işaret eder. Kendinizi, inancınızı, iradenizi sorgulamalı, nerede hata yaptığınızı bulmalısınız anlamı taşır.

Kırmızı örümcek, ilk başta sizi sevindirecek bir haberin aynı zamanda sizin için bir tehlike arz ettiğini, dikkatli olmanız gerektiğini temsil eder.

Sarı örümcek, sevdiğiniz birinin iyi sağlık haberi alacağınızı simgeler. Sarı genelde hastalık olmasına rağmen örümceğin pozitif anlamı ağır basmakta anlamı olumluya çevirmektedir.

Yeşil örümcek, yaşamınızda huzur ve ferahlığın olacağı yeni bir döneme girmenize sebep olacak güzel bir gelişmenin haberini müjdeler.

Rüyada büyük örümcek görmek

Büyük örümcek, dev örümcek görmek, yaşamınızı olumlu yönde derinden etkileyecek belkide yaşam standardınızı beklemediğini derecede yükseltecek büyük bir gelişmeyi işaret eder. Dikkatli olup karşınıza çıkacak bu fırsatı kaçırmamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada yavru örümcek görmek

Yavru örümcek görmeniz, küçük örümcek, örümcek yavrusu, yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek güzel olayın henüz gelişme aşamasında olduğunu, ve bu olayın gelişiminin biraz da size bağlı olduğunu simgeler.

Rüyada tarantula görmek

Tarantula, zehirli örümcek görmek yaşamın karanlık ve uğursuz tarafını simgeler. Pek hayırlı bir rüya değildir. Ölü tarantula görmek hayatınızda atlattığınız şansızlıkları ve hayal kırıklarını simgeler. Tarantula saldırısı veya tarantula sokması gerçek yaşamınızda bir tehdit altında olduğunuzu simgeler.  Tarantula nedir; bir çeşit kurt örümceği türüdür ve adını İtalya’nın Taranto kentinden almıştır.

“Rüyada Örümcek Görmek” için 15 yanıt

Rüyada turuncu örümcek görmek
Rüyamda ben tavanda turuncu örümcek gördüm, hareket etmiyordu, bunun rüya açıklaması nedir? 9 yaşında bekar erkeğim.

Rüyanız, reel hayatınızda alacağınız bir haberle içinizin ısınacağını, yaşamınıza bir hareketlilik geleceğini, durgunluğun sona ereceğini müjdelemektedir.

Rüyada köpeğinin kulağında örümcek görmek
Merhaba , rüyamda köpeğimin kulağının içinde sarımsı kırmızımsı renkte zayıf örümcekler çıkıyor. Egilip bakıyorum yanında küçük bir kutu var, kutunun içini açıyorum onlarca örümcek dışarı çıkmaya çalışıyor, panikle kutuyu bahçeye fırlatıyorum. Ne demek şimdi bu, teşekkür ederim.

Gördüğünüz rüya bir dostunuz hakkında canınızı sıkacak kötü bir söz, hakaret veya bir iftira duyacağınızı ve bunun sizi üzeceğini simgelemektedir

Rüyada saçında örümcek dolaştığını görmek
Kolay gelin, benim adım Didem, 23 yaşındayım, 2 yıllık evliyim. Ancak eşimle aramızda problemler var 2 haftadır konuşmuyoruz ve ben ailemin yanındayım.
Rüyamda evin içinde dayım, ben ve annem oturuyoruz. Evde bir gözü küçük bir gözü büyük değişik hayvanlar var. Ben hayvanlardan korkuyorum hiç ellemiyorum. Sonra dayım örümcekle oynarken örümcek saçıma dolanıyor ve bir çok kez sokuyor, ben ağlıyorum, cığrınıyorum. Dayım örümceği kafamdan almıyor. Annem içeriden gelmiyor. Sonra korkuyla uyanıyorum. Böyle içime bir şey oturmuş gibi oldu. Bu neye işarettir? Rüyamı yorumlar mısınız? teşekkürler.

Didem merhaba,
Rüyada gördüğün, tanımadın ve korktuğun hayvanlar gerçek yaşamında içinde bulunduğun ve tam olarak tanımlayamadığın sıkıntı veya korku, hatta talihsizliği işaret etmektedir. Rüyada örümcek görmek, haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada örümcek sokması, reel hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir.

Rüyada yeşil örümcek görmek
Özel sektörde çalışıyorum. yaşım 27. Rüyamda kendi ağı üzerinde yeşil örümcek görüyorum. Örümcek ve ağ iş yerimde kullandığım bir koridorda önümü kapatıyor. Bir iki sefer uğraşıp örümcek ağını elimle çekip geçiyorum. Bu ne anlama geliyor acaba. Teşekkür ederim.

Rüyada yeşil örümcek görmek, yaşamınızda huzur ve ferahlığın olacağı yeni bir döneme girmenize sebep olacak güzel bir gelişmenin haberini müjdeler.

Ruyamda evimin dis kapisina buyuk rengarenk buyuk orumcek goruyoruz. Esim bir pecete verin diyor. Kagit veriyoruz ve orumcegi olduruyor. Acaba ne demetir. Cevabiniz icin simdeden tesekkurler.

Örümcek öldürmenin anlamı sayfada anlatılmıştır. Örümceğin büyük olması, öldürenin kocanız olmasını sizin yorumlamanız lazım.

Merhabalar, ben özel bir şirkette çalışıyorum şu anki işime 2.5 ay önce girdim. yaşım 27. ilişkim yok. Yatmadan önce iş ve gönül meseleleri ile ilgili dua edip yatmıştım. Allah’ım bana yol göster şeklinde. Rüyamda bilmediğim bir yerde büyük yeşil ince bir örümcek vardı, ben ezmeye çalışıyordum ancak bir türlü beceremedim, kaybolup ayağımın diğer tarafında beliriyordu. En sonunda ayağımın sol tarafında belirdi sağ tarafında da beyaz bir örümcek (hafif gri) belirdi uyandım. Yorumlarsanız sevinirim, iyi günler.

Tolga selam, gördüğün rüya gerçek hayatta senden kaynaklanan bir nedenle beklediğin veya kavuşmayı hayal ettiğin şeye kavuşamadığını, bazı şeyleri sorgulamak gerektiğini ifade etmektedir.

İnsan boyutunda dev gibi örümcekler
3 rüyadır Antalya’da sahilde dev dalgalar(30-40m) sahili vurup bana zarar vermiyor. Dün gece sahilde annemle beraberdim, bu sefer dalgalar sahili vurdu, yine zarar vermedi, dalgalardan sonra sahilde insan boyutunda örümcekler ortaya çıktı. Sahildeki barakaya girdim yatmaya çalışırken tavanda 5-10 tane örümcek ağda duruyordu, çığlık çığlığa uzaklaştım, annem elleriyle hepsini teker teker temizledi, sonrasında uyudum.

Rüyada dev dalgalar görmek karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder, bakınız dalga görmek rüya analizi. Gördüğün dev örümcekler ise yaşamınızı olumlu yönde derinden etkileyecek belkide yaşam standardınızı beklemediğini derecede yükseltecek büyük bir gelişmeyi işaret eder. Dikkatli olup karşınıza çıkacak bu fırsatları kaçırmamak gerektiğini ifade eder.

Merhaba,rüyamda bir sürü küçük kırmızı renkli örümceğin kendi etrafalrnda sarmal bir şekilde durduklarını gördüm. Onlara dokunduğumda,birden dağıldılar ve hepsi üstüme geldi. Bende telaşla üstümden atmaya çalıştim, çok küçüklerdi ama tene dokunduklarında yakıyolardı. Onlardan kurtuldum başta evden cıktim,eve geri döndüğümde yine aynı şekilde üstüme doğru geldiklerini gördüm ve sonrada uyandım zaten. Ama hiçbir anlam veremedim. Yorumlarsanız sevinirim.. Teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir