Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Örümcek Isırması Görmek

Rüyada örümcek ısırması neye delalet eder?

Hocam, Rüyamda bir arkadaşla yürürken kapalı bir mekandı (arkadaşımı da hatırlayamıyorum) kapının köşesinde küçücük bir örümcek beni ısırıyor, ben aldırış etmiyorum çok küçük bir örümcek diye, fakat yanımdaki arkadaş “o çok zehirli” diyor, tanımadığım bir kişi çıkıp geliyor örümceğin ısırdığı yeri soruyor, kolumu gösteriyorum orayı elindeki falçata ile tüm kolumu kesiyor, fakat hiç kan çıkmadı ben yorumlayamadım. İlgilenirseniz sevinirim hocam teşekkürler. Karus38’in rüyası. Rüyanın unsurları : örümcek ısırması, kapalı mekan, küçük örümcek, zehirli örümcek, örümcek sokması, falçata, kolunu kesmek, kan. 14 Eylül 2012, 21:00

Rüyada örümcek ısırması tabiri

Karus38 merhaba, rüyanız, gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi ( daha doğrusu erkeklik gösterisi, halk arasındaki deyim ile efelenme ) yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Örümcek Isırması Görmek” için 9 yanıt

Annem rüyasında komsuya gitmis komsunun kızının odasına bütün misafirlerle girmişler misafirlerden teki sizde örümcekler pencerenizde yok demiş pencereyi açmış ve ordan 20cm boyunda örümcekler girmiş herkes kaçmıs ama annem ile komsunun üzerine 2 tane örümcek atlamayı başarmış annemle kızı ısırmış biz buna internetten bi yorum bulamadık yardımcı olursanız sevinirim.

Örümcek ısırması sanılanın aksine iyidir ve uyanık yaşamınızda hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapmamanız gerektiğini temsil eder

Rüyada örümcek ısırması görmek gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir.

rüyamda benim saçlarımda 3 tane örümcek yerleşmiş, örümcekler daha yavru kıyamıyorum öldürmek için, sonra aynaya bakınca görüyorum ki yüzümü ısırmışlar, daha sonra onları kafamdan atmaya başladım.

Örümcek elini sokuyor. Ve koştuğunda kendimi komşu da bulup elime su dökmesini söylüyor Ben bunun ise yaramaz ne alaka dememe rağmen inat ediyor bende suyu dokuyor orada sivilce patlaması gibi bisi oluyor sonrada 4- 5 cm kalın diken bas parmagimdan cikiyor o korkuyla uyanıyorum.

Rüyada elini örümcek sokması, gerçek yaşamınızda sevinçli bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret ederken, birilerinin bu konuda sizi uyaracağını (iyi anlamda – tavsiye mahiyetinde) ve onların sesine kulak vermeniz gerektiğini anlatmaktadır.

yeşilliklerin olduğu park gibi bir yerde gri ve siyah renklerden oluşan örümcek arkadaşımın elini ısırdı ama acıyı bende hissettim hemen hastaneye gittik ve arkadaşımın elini temizlediler ve sorun kalmadı.

Rüuyamda ilk basta muhabbet kusu gordum, is yerimde muhabbet kusunu ucuruyorum sonra bakiyorum kapilar acik, gidiyorum kus kacmasin diye kapiyi kapatmaya, tam kapiyi kapatiyorum sari ve mavi renklerde bir suru kus yakaliyorum. Birde kuslara “gel” diyorum hepsi avucuma doluyor ama kuslari yakaladigim yer kendi evim. Sonra bir örümcek goruyorum, ayagimi isiriyor. İlk basta oldurmek icin ona yoneliyorum fakat orumcek kahverengi, bacaklari beyaz, o kadar guzel bir orumcek ki olduremiyorum, seyrediyorum onu. O arada fark ediyorum orumcegin 6 bacagi var, arka iki bacagi yok ama ole bir yuruyor ki hayran kaliyorum ona, sizce bunlar ne anlama geliyordur tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir