Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Örümcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyada örümcek öldürmek neye işaret eder?

Rüyada örümcek öldürdüğünü görmekMerhaba. Üniversite öğrencisiyim, 21 yaşındayım. Ben rüyamda bir kapıdan çıkacakken o kapının tamamen örümcek ağı ile kaplandığını gördüm. Ama örümceği görmedim. Hemen önümdeki şişman kız, örümcek ağının olmadığı bir yerden geçmeyi başardı. Bende denedim ama her tarafıma, yüzüme bulaştı. Elimle hemen temizlemeye çalıştım ama o sırada örümcek elimden ve boynumdan ısırdı. Kanamaya başladı. Acıyı hissettim.

Daha sonra hatırladıklarım evdeki örümcekleri öldürdüğüm. Aslında daha dün evin balkonunu yıkarken örümcek gördüm ve boğulmasın diye sudan çıkarıp kuru bir yere bıraktım. Ayrıca bu aralar ailem biraz para sıkıntısı yaşıyor, bir değişimden geçiyoruz. Bunlardan etkilenmiş olabilir miyim? Teşekkürler şimdiden

Rüyada örümcek öldürdüğünü görmek tabiri

Merhaba,
Rüyada örümcek ağı görmek, tam potansiyelinize ulaşamadığınız anlamına gelir. Yeteneklerinizi tam olarak kullanmadığınızı temsil eder. Rüyada örümcek ağının yolunuzu kapatması işlerinizde biraz sıkıntı olacağına fakat kolay bir şekilde kısa sürede atlatacağınıza işaret eder. Örümcek ağını yırtmak, temizlemek Kadınlar için yakınlarıyla sorun yaşamasına, yaşlı kadınlar için para sıkıntısı olarak yorumlanırken, erkekler için iş hayatında kimi pürüzlere işaret eder.

Rüyada örümcek görmek, haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada örümcek ısırması, örümcek sokması, örümceğin ısırdığını görmek gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir. Örümcek öldürmek, örümcek öldürdüğünü görmek, makbul bir rüya değildir ve gerçek yaşamınızda büyük bir fırsatı ya da bir nimeti kaçırdığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Örümcek Öldürdüğünü Görmek” için 5 yanıt

Büyük bir havuzun olduğu bir yerdeyiz eşimle ve yatakta uyuyormuşuz, kapıdan Azrail giriyor ve dua etmeye başlıyorum ve “gelme” diye bağırıyorum, eşimin üstüne geliyor. Azrail’i dualar okuyarak tutuyorum, onu eşimin üzerinden çekip duvara yapıştırıyorum, bir anda farklı bir şey oluyor ve bana “kurtulamazsın” gibi bir şey diyor, emin değilim ve örümcek oluyor, ben örümceği öldürüyorum ama öldürürken beni sokuyor, bende bağırıyorum “beni soktu” diye. Azrail geldiğinde yalnızken sonra beni soktuğunda etrafımız kalabalık ve akrabalar var, bir masada yemek yiyormuşuz. Havuz tertemiz ve dupduru, mekan çok büyük, örümcek beni soktuğunda acı hissediyorum zehirlenme geçiyor. Farklı şeylerde oluyor ama hatırlamıyorum. 30, Kadın, Evli, Çalışmıyor, 4 aylık bebeğim var. O olduğundan beri eşime ve bana bir şey olmasından korkuyorum.

Batı kültüründe rüyalar insanın iç dünyasının yansımasıdır şeklinde yorumlanmakta, doğu ülkelerinde gelecekten haber ya da cennet – cehennemden haberlere sık sık yorulmakta, kısa yoldan zengin olmaya işaretler aranmaktadır.
Sizin rüyanız kesinlikle içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmakta, bebeğiniz doğduktan sonra içinde girdiğiniz ( bazı kadınlar bu duygulara hamile olduklarını öğrendiklerinde girmektedir)ruh hali, bebeğini yalnız bırakma korkusu, kaybetme endişesi taşıdığınızı göstermektedir. Bunlar bir anne için belki de olaması gereken, durur duyulacak şeylerdir ancak normal yaşamınızı olumsuz etkilememesi şartıyla. Allah’a güvenip, dua edip, onsa sığınıp, ondan her şeyin hayırlısını dilediğinizde inanın her şey yoluna girecek / yolunda gidecektir.
Yukarıda yazdığım sebeplerle rüyada Azrail’i görmek, örümcek öldürmek ya da başka olayların analizi gereksiz buluyorum. Lütfen bebeğinizle hayatın tadını çıkartıp, bu mucize için Allah’a dua edin.

Mrb. Ben gece yatmadan önce 2 rekat istihare namazı kıldım ve öyle yattım. Rüyamda ise bir sürü örümcek gördüm. Bizim evde birçok örümcek ve örümcek ağı varmış. Elektrik süpürgesini açıyorum temizlemek için ve bazıları kaçıyor ve biri içime giriyor sanırım soktu beni. Sonra öldürüyorum onu ve birkaç örümceği de. Hiç görmediğim kadar çok örümcek vardı evde. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler…

Örümcek öldürmek
Rüyamda tavanda bir örümcek gördüm, hayvanm tavandaydi sonra elimle öldürdüm ve elimin tam ortasında kahverengi bir leke kaldı, acı vermeye başladı sildim ve gecti. Bayanim ogrenciyim.

Leyla merhaba, rüyada örümcek öldürmenin manası sayfada anlatılmıştır. Burada ilginç olan ise elinde kalan kahverengi lekedir ve bu durum senin mükemmelci huyunun bazen can sıkıcı durumlara düşmene sebep olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir