Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Örümcek Ve Sarışın Bayan Görmek

Rüyada örümcek ve sarışın bayan görmek ne demektir?

Bu gece Rüyamda; Aynı rüya içinde olmak üzere önce elimi bir örümceğin ısırdığını, örümceğin ağı dahil olmak üzere gördüm. Örümcek elimi, şuan bir TV dizisinde oynayan ünlü ve çok güzel alımlı uzun boylu bir bayan yanımdayken elimi ben fark etmeden ısırıyordu, sonra hastaneye gidiyorduk ama kimse ilgilenmiyordu.

Örümcek zehirli mi değil mi ? derken hastane safhası bitmişti. Bir anda kendimi şuan ki ikamet ettiğim evimin salonunda buldum, ailem de evin salonundaydı ve o ünlü bayanda yanımızdaydı, gerçek hayatta saçları sarı olmamasına rağmen rüyamda saçları sonradan boyatma olduğu belli bir şekilde sarıydı. Sonra yanıma gelip oturdu ve tam beni öptüğü anda uyandım.

İçinde bulunduğum durum ise; İşinden ayrılmış ve 1.5 senedir evde oturup ders çalışarak vakit geçirerek memur olmaya çalışan biriyim. Hayatım sınavlarla geçiyor anlayacağınız. İyi çalışmalar

Rüyada örümcek ve sarışın bayan görmek yorumu

Merhaba, rüyanızın ana unsurları örümcek ısırması ve sarışın bayandır.

Örümceğin ısırması gerçek hayatınızda sevineceğiniz bir haber alacağınızı ancak bu haber sonrası biraz abartılı sevinç gösterisi ( daha doğrusu erkeklik gösterisi, halk arasındaki deyim ile efelenme ) yapacağınızı ve davranışınızın çevrenizdeki birini / birilerini rahatsız edeceğini işaret etmektedir. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada örümcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder.

Rüyada sarışın birini görmek hayattan zevk almak ve onu dolu dolu yaşamak için biraz daha hızlı atak olmanız gerektiğini işaret eder. Bu bilgilerle verilen mesajı tespit etmelisiniz.

“Rüyada Örümcek Ve Sarışın Bayan Görmek” için 2 yanıt

s.a ben rüyamda örtünün altında yürüyen bir örümcek gördüm ve garip garip sesler çıkarıyordu ve sonrada öldürdüm ve örümcek kahverengiydi

Rüyamda çok büyük bir örümcek tarafından ayaklarındaki garip ( akrebin kuyruğundaki gibi şekli) sırtımdan sokuldum. Örümcek eski ,hatta yıkılmış olan evimize lavabo camından girmeye çalışıyordu. Atladı cama. Dört bacaklıydı ve kaplan gibi tüyleri vardı turunculu sarılı. Sokulduğum kısmı şimdi yaşadığım evde yatak odamda görüyorum yeğenim sırtımdan çıkarmaya çalışırken sokuyor değişik bir acı hissediyorum ama zehirlenmişim mi bilmiyorum sırtımdan çıkartıyorum ben bacağından tutarak ama bacaklarındaki tüyler yok oluyor, çıkarılan uzun çoraplar gibi. Yatakta yatarken çıkarıyorum ama çıktığı kısmı gözlerimle göremiyorum gözlerim kapalı sonra yatağın duvarla arasındaki boşluktan bakıp onu orada görüyorum kocaman ( boyut olarak kedi yavrusu kadar ) kıpırdamıyor. Üflüyorum ama kıpırtı yok çok fazla hareket edemiyorum ve tekrar baktığımda orada olmadığını görüyorum panik oluyorum ufak bir benzer örümcek görüyorum terlikle vuruyorum ve uyanıyorum.
29, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, Kararsız bir durumdayım ne yapacağım hakkında. Mutsuz değilim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir