Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Örümcek Yakalamak

Rüyada örümcek yakalamak neye çıkar?

Birbirinin benzeri üç rüya gördüm. Bu üç rüyayı üniversite yıllarında gördüm. Yaklaşık 10 yıl oldu ama halen etkisindeyim. Bu arada dershaneye üç yıl gittim ve bekarım. Yaşım 32. 8 yıllık öğretmenim. İlk rüyamda evin içinde biri küçük biri en az onun 10 katı büyüklükte iki kara örümceği yakalamaya çalışıyorum. Küçük olanı etkisiz hale getiriyorum büyük olan yakalanıp elimden kaçıyor.

İkinci rüyada ise ablamı ziyarete Tokat’a gitmişim ve ablamın evinde biri cılız ve sakin, diğeri büyük ve vahşi iki yanmış yaratığın tabi insan da diyebilirim evde olduğunu ve eniştemin silahıyla bunlara ateş ettiğimi gördüm. İlk rüyamdaki gibi küçük olan yaratık etkisiz hale geliyor, büyük olan ise yaralanıp kaçıyor. Bu arada Tokat’a üniversite üçüncü sınıfta gerçekten gitmiştim.

Son rüyamda ise yine ilk rüyamdaki gibi kendi evimizde bir yılan yuvası gördüm. İki siyah yılan vardı. Biri küçük biri büyük. Yine küçüğünü etkisiz hale getirdim büyüğü ise yaralanıp kaçtı. İşte bu kadar.

Kendimce bir analiz yaptım ne kadar doğru bilmiyorum ama bahsetmek istiyorum. Hayatımda iki konu beni çok uzdu. Biri üniversite hazırlık diğeri evlilik konusu. Evlenmek istiyorum ama 8 yıldır olmuyor. Rüyada bence apaçık bir şey var. Gücüm yetmiyor bir şeye. Acaba evlilik mıdır. Öldürdüğüm küçük zararlı üniversite sınavı mıdır. Çünkü bu evlilik konusu beni daha çok üzdü. Olmayacak mı acaba. Bir de ikinci rüya tokat ta geçiyor ve benim 3. Sınıftayken gittiğim yerde geçiyor. Bu üç rakamı Bir şey ifade ediyor mu. Son olarak tehlike de artış ve rüyamdaki zararlilarin ayak sayilarinda bir azalma var. En tehlikeli yani en çabuk öldüren yılan ve hiç ayağı olmayan yılan. Bunlar benim analizlerim. Yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada örümcek yakalamak yorumu

Hakan merhaba, öncelikle söylemeliyim ki rüyalar hiçte abarttığımız kadar ciddi ve önemli bir konu değildir ve görülen rüyaların %99 lık kısmı kişinin o anki ruh hali, korku ve endişeleri, umut ve sevinçlerinin yansımasıdır. Geriye kalan çok küçük bir kısım ise gerçekten değerli ilahi rüya olabilir. Bunu böyle bilip, yıllar önce gördüğünüz rüyadan şu ana bir mesaj çıkarmaya uğraşmanız anlamsızdır. Olumlu düşünmeyi, sabretmeyi başarıp, Allah’tan her şeyin hayırlısını isteyip gerçek yaşamda sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde her şeyin yoluna gireceğini göreceksiniz.

Vaktiniz olursa lütfen örümcek rüya yorumu sayfasını dikkatle inceleyin ve rüyayı gördüğünüz zamanki içinde bulunduğunuz durumu hatırlayın, buradan bir sonuç çıkarın. Benim tahminime göre o zamanlar güzel bir haber bekliyordunuz ve bir nedenle o haber size gelmedi!

Benzer şekilde sitede yaratık ve yılan yorumlarını da inceleyin.

“Rüyada Örümcek Yakalamak” için 2 yanıt

Rüyada beyaz dikenli örümcek görmek
Üniversite sınavına yoğun bir şekilde çalışıyorum. Eve yorgun döndüm. Gece rüyamda şunları gördüm: Bembeyaz, adeta beyaz altın gibi bir örümcek. Üstünde dikenleri var. Yaklaşık kolumun boyundaydı. Ama nasıl beyaz hocam. Oradan oraya zıplıyor fırlıyor. Bir süre sonra en son ustume sıçradı. Çok korktum ve uyandım. Hikmeti nedir izah eder misiniz? Şimdiden teşekkürler efendim.

Değerli okurum, gördüğün rüya ilk bakışta sanılanın tersine hayırlara işaret etmekte ve hayırlı bir haber alacağınızı göstermektedir. Bakınız beyaz örümcek görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir