Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oryantal Dans Görmek

Rüyada oryantal dans neye işarettir?

Ben rüyamda arkadaşım Büşralara gittiğimi gördüm, hava yağmurluydu, arkadasimin evinin avlusuna indik, şarkı açtık dans etmeye başladı yani dans dedigim hareketli bir muzikte oryantale benzer tam oryantal olmayan kafamiza gore bir dans. İçimden etraftaki insanlar gorur de bir sey olur mu diye düşünuyorum, sonra boş veriyorum eğlenmeme bakıyorum.

Sonra avluda dans ederken yere bağdaş kurup oturuyorum, yukari bakiyorum yağan yağmurlar yüzume geliyor, bu hosuma gidiyor, huzur buluyorum. İki elimi yan yana getirip avucumu acip yagmur yagarken avucuma doldurmaya calisiyorum, yagmur avucuma doldukca cesmede yuzumu yikar gibi yagmur suyunu yuzume vuruyorum tekrar tekrar yapiyorum bunu sonra arkadasım Büşra’ya bakıyorum mutluyum arkadasımla olmanın ve yagmurun yagmasının tadını cıkarıyorum ıslanmaya aldırış etmeden sonrasini hatirlamiyorum sanirim oyle. Bitti ruyam. Not: dans etmeyi seven bir insanim ve yagmuru da cok seven bir insanim yagmur yaginca yurumeyi falan hep severim şimdiktem teaekkurler yorumlayacaginz için. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada oryantal dans görmek yorumu

Rüyada oryantal bastırılmış duygu ve ifade edilmemiş duyguları ifade eder. Rüyada oryantal dans etmek rüya sahibinin heves ettiği bir işte beklentisinin gerçekleşmemesine, bu yüzden bir hayal kırıklığı yaşamasına işaret eder. Rüyasında oryantal dans yapan birini görmek rüyayı gören kişinin hayata bakış açısı konusunda bilgi verir ve gerçek yaşamında olayların hep iyi, güzel, neşeli taraflarını gördüğünü ancak kendini ve ailesini sıkıntıya sokabilecek bazı gelişmelere dikkat etmediğini temsil eder.

Rüyada yağmur görülmesi iyidir. Daima güzele yorulur ve berekete, bolluğa, arınmaya, kötülüklerden uzaklaşmaya işaret eder. Yağmurda yürümek, ıslanmak gibi konularda detaylı bilgiyi yağmur rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Oryantal Dans Görmek” için 2 yanıt

Dans etmek
Merhaba, ben Aleyna, 19 yaşındayım, üniversiteye hazırlanıyorum, bir kaç gün evvel ilişkim bitti. Karmaşık bir ruh halindeyim, umudum var fakat tükenmek üzere. Rüyamda aile içinde kalabalık bir yerdeyiz. Yüzünü tam net göremediğim biriyle sevgiliyim ve dans ediyoruz. Dans ederken öpüyorum onu oda beni öpüyor. Ve mutluyum bu his rüyamda huzuru hissetmemi sağlıyor. Dans bittikten sonra o kişinin sakalları yüzüme batmış hafif bir acıyla yüzümü ovuşturuyorum. Ama o kişi kimdi bilmiyorum.

Aleyna selam, Rüyada dans ettiğini görmek gerçek yaşamınızdaki kısıtlamalar ve sınırlamalar karşısında sıkıldığınızı, özgürlük istediğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda dans havailik, mutluluk, zariflik, duygusallık ve cinsel arzuları temsil eder. Lütfen rüyada dans görmek sayfasını okuyun. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise iç dünyandaki aşk, flört veya evlilik konusundaki duygularınla ilgili mesajlar vermektedir ki bunları ancak sen bilebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir