Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Osmanlı Döneminden Kalma Kale Görmek

Rüyada Osmanlı kalesi görmek neye çıkar?

Rüyamda Osmanlı döneminden kalma bir kale içindeydim. Gunumuzdekı tarıhı kalelerden farkı çok bakımlı ve temız olmasıydı, ıçınde yaşam vardı, ınsanlar vardı. Aramızda sorunlar olan ve bir türlü aşamadığımız için belirsızlıgın hakım olduğu ılişkimi yasadığım kız arkadaşımla bırlıkte konuşmaya calışıyorduk. Kendımı rüyamda onun sıkıntısına yardımcı olmaya çalışırken gördüm, fakat sızın de dediğiniz gibi aramızdaki liderlik savaşı olduğu için yardımcı olma isteğimi sanki istemiyorum ama yine de sen yan cebime koy tavrıyla davranıyordu bana ama önemli ve dıkkatımı çeken dıger bir konu ise belırsız olan ilişkimizin rüyada bitmiş ve dostca anlasmaya calıştığımızı hissetmemdi.

Sonra kız arkadaşımın yanından ayrılıp, kale içersindeki odaları gezmeye başlıyorum, odalar o kadar uzundu ki, sanki başı var ama sonu yok gibiydi ve her oda da tepsı tepsi dizilmiş ve yeni piştiği belli olan poğaca, börek ve pidelerin olmasıydı, sanki bir fırına gelmişim gıbı hıssettım o an kendımı, oradaki çalısanlara “bu kadar yiyeceği kim yiyecek” diye sorduğumda, bana bakıp sadece gülümsediler ve o an ruyamdan uyandım. Yorumunuzu merakla bekliyorumm.

Not : okurlarımıza açıklayıcı olması için bu üyemizin bir önceki rüyasının deniz kıyafeti olduğunu belirtmek istiyorum (admin)

Rüyada Osmanlı döneminden kalma kale görmek yorumu

Değerli kardeşim,

Rüyaların çok anlamlı, birbiri ile uyumlu, bunu sende biliyorsun, özellikle bu yazdığın rüyanın anlamını çok iyi biliyorsun ancak sanki bana tescil ettirmek istiyorsun gibi bir duyguya sahibim. Ancak beklediğin yanıtı vermeyeceğim; bu kız arkadaşın ayrıl ya da ayrılma konusu.

Rüyada kale görmek isteklerinizin gerçekleşeceğine, kötülük yapmak isteyen insanların bir şey yapamayacaklarını işaret eder.

Rüyanın diğer unsurları, bu kızdan ayrıldığında kendini çok huzurlu hissedeceksin, kafan sakinleşecek, olayları doğru tahlil etmeye başlayacaksın, hayatın bolluk ve bereketle dolacak, bu kız senin yaşamını hem maddi hem manevi yönden perişan etmiş, bundan sonra ise seninle taş yarıştıracak değil tam tersine seninle paylaşacak, aklı başında, kişiliği oturmuş birini bulmalısın demekte, ancak bunlar rüya tabiri olduğu için kararlarında dikkate almaman gerekmektedir. Rüyanın unsurlar: kale, poğaca, börek, pide.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir