Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Osurmak

Rüyada osurmak neye işaret eder?

Bir ibadethaneye namaz kılmak için gidiyorum. Abdestimi alıp bitirdikten sonra yellendiğimi hissediyorum. Sonra içim rahat olsun diye aynı ibadethanenin başka bölümüne geçerek abdest almak için sıra bekliyorum. 17, Erkek, Evli, Öğrenci

Rüyada osurduğunu görmek yorumu

Duran merhaba, gerçekten yazdığın gibi 17 yaşında ve evli ise o zaman rüyada camide osurduğunu görmek gayet normaldir diyorum ve rüyanın hayatında yanlış giden bir şeyler olduğunu söylediğini düşünüyorum. Ama hatalı olarak evli seçeneğini seçtiysen o zaman rüya yorumlanabilir anlam kazanıyor.

Rüyada ibadet yerine gittiğini görmek çevrenizdeki tehlikeler karşısında sığınacak bir yer, bir şey ya da birisi arayışı içinde olduğunuzu temsil eder. Rüyada namaz abdesti almak sıkıntılarından kurtulmak, umduğuna kavuşmak, borçlarını ödemek veya bir kimseye tanıklık etmek ya da korkularından kurtulmaya işaret eder.

Rüyada osurmak, yellenmek bastırılmış sinirlilik halini gösterir, yani bazı şeylere öfkeleniyorsunuz ve bu öfkenizi içinize atıyorsunuz demektir. Bu durum gerçekte iyi bir şey değildir ve bir gün öfke patlamasına sebep olur. Camide osurmak ya da başka deyimle abdest bozmak ise içinizde attığınız öfkeyi boşaltmak için yanlış şeyler yaptığınızı, bu öfkeden kurtulmak için doğru yöntem bulmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada osuran birini görmek rüyayı gören kişinin çevresinde büyük bir öfke birikimi olduğunu, insanların kendileri ve isteklerini ifade edemediğini gösterirken rüyada birinin osurduğunu görmek aslında bu kişilerin insanların kendini ifade edememek yüzünden büyük bir gerilim içine girdiklerini anlatır.

“Rüyada Osurmak” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir