Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Osurduğunu Görmek

Rüyada osurmak neye işarettir?

Ben bu gece rüyamda bir yerde olmuş oluyorum. Teyzemin oğlu da var, teyzemin oğluyla oturuyoruz o annemi arıyor. Bu sırada başım dönüyor ve hemen annemi olduğumuz yere çağırıyoruz. O kadar başım dönüyor ki kapıdan aşağı düşüyorum. Daha sonra midem bulanıyor. Teyzemin oğluna diyorum ki “midem çok bulanıyor”, ve orada kusuyorum.

Kusarken aynı anda osuruyorum ve bunu teyzemin oğlu da duyuyor, çok utanıyorum, bana “üzülme, sen hastasın, olur böyle şeyler” diyor. Daha sonra iki kere yine kusuyorum. Bu ne anlama geliyor lütfen bir şeyler yazınız.

Rüyada osurduğunu görmek yorumu

Banu merhaba,

Rüyanda teyze oğlu görmüş olman şu anda bazı acılar çektiğini ve bu acıları, üzüntülerini paylaşacak birilerine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Rüyada baş dönmesi bir zihinsel yorgunluğa işaret ederken kustuğunu görmüş olan ise bir pişmanlığa, düşünmeden yapılmış bir şey sonunda pişmanlık çekmeye işarettir.

Rüyada osurmak, osuruk, osurma, osurduğunu görmek pasif agresif davranışları göstermektedir. Bundan sonra duygularınızı doğrudan ifade etmeniz gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir