Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Öten Güvercin Kuşu Görmek

Rüyada öten güvercin kuşu görmek nedir?

Günaydın. Rüyamda ailecek toplantıya gidiyoruz, eşimde orada, 2 gömlek üst üste giymiş. Oğlumuzu görüp yanımıza geliyor, onunla ilgileniyor. Sonra babam onun yanına gelip “niye kol saatini gösterip, attın yere” diyor, eşimde anlamıyor, bir şey demiyor. Eşim benim yanıma gelip bir şeyler soruyor, saçı başı dağınık, çantama cüzdanıma bakmaya çalışıyor, babamda yanımda ters ters bakıyor. Benimle konuşmaya çalışıyor. Eve dönüyoruz, camdan bakıyorum nasıl bir kalabalık bahçe insanlardan kule olmuş eğleniyorlar, camımızın önünde öten güvercin kuşu gördüm, bakıyorum camdan bir sürü kuş var, karga, baykuş gibi güvercinler, “bunlar ne böyle acaba” diyorum, hep duyuyorum güvercin kuşunun sesini. Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Rüyada öten güvercin kuşu görmek yorumu

Değerli okurum, bu derin anlamlar içeren rüyanız için teşekkür ederim. Rüyanız psikiyatri derslerinde incelenmeye değecek kadar önemli, hem mevcut ruh halinizi yansıtıyor ve insanın hem umudu hem hayal kırıklığını aynı anda nasıl temsil edebildiğini gösteriyor.

Rüyanın ilk bölümü bir toplantı, bir araya gelme arzunuzu gösterirken eşinizle aranızda halledilmesi, konuşulması gereken kimi şeyler olduğunu simgelemektedir ve bu konunun oğlunuz hakkında olma olasılığı yüksektir. Aslında eşinizde bunu istiyor, o kadar ki rüyanız eşinizin de bu konuda çok düşünceli, bitkin belkide pişman olduğunu gösteriyor. İki gömleği üst üste giymiş olması, saçının başının dağınıklığı bunun göstergesi. Aynı zamanda eşinizin sizin hakkınızda merak ettiği, öğrenmek istediği şeyler var ( çanta ve cüzdana bakmak )

Fakat siz ya da eşiniz tarafında, zihninize yanlış anlaşılma düşüncesi yerleşmiş, “nasıl olsa beni dinlemiyor, beni anlamıyor veya anlamak istemiyor” fikri, sabit olmuş. Nedensiz ve anlamsız “niye kol saatini gösterip, attın yere” cümlesi bu konuya işaret ediyor.

Bir haber bekliyorsunuz. Sizi sevindirecek, diğer mutlu insanlar gibi olmanızı sağlayacak bir haber. Ancak kafanız o kadar karışık ki bu haber konusunda büyük endişeleriniz var, adeta dehşete kapılıyorsunuz ve bu haber geldiğinde “ben ne yaparım, nasıl davranmalıyım, ne yapmalıyım” soruları zihninizi allak bullak etmiş. Karga ya da baykuşa benzeyen güvercinler bunu ifade etmekte. Ve beklediğiniz haber gelecek, güvercin ötmesi bunun temsil etmektedir.

Rüyanın unsurları: toplantıya gitmek, eşini, gömlek giymek, kol saati, dağınık saç, çantaya bakmak, cüzdana bakmak, kalabalık bahçe, eğlenen insanlar, güvercin ötmesi, karga, baykuş. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Öten Güvercin Kuşu Görmek” için bir yanıt

Rüyada omzuna güvercin konması
Rüyamda havaalanından çıkıp arabama bindiğimi ve rastgele bir yere gittiğimi gördüm ama arabada aylardır görüşmediğim, görüşmektende pek haz almadığım bir arkadasımda vardı. Onunla beraber bir yere gidiyoruz, her yer yeşillik ve kalabalık, bir yerde duruyoruz. Bu arada arkadaşımda yolda hep çene, hiç susmuyor. Gittiğimiz yerde küçük bir beyaz bir kuş, büyük ihtimalle gümüş ayaklı güvercin omzuma konuyor, neyi gösterir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir