Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Öten Kuş Görmek

Rüyada öten kuş görmek neye işaret eder?

Merhabalar, Bu gece rüyamda bir kuşun öttüğünü gördüm ve yanına gittim, sonra kuş bir bebek mezarına girdi, o mezarda konuşan bebek vardı, benimle konuştu ve şunları söyledir “beni Allah gönderdi, dünyanın sonu diye öyle bir şey olmadığını git herkese anlat dedi” Rüyamın ne anlama geldiğini merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. peri tarafından 01.03.2013 / 10:57 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada öten kuş görmek tabiri

Peri merhaba, Önce bir yanlış anlaşılma olmasın diye ön bilgi vermek istiyorum. Kıyamet yani dünyanın sonu elbette var, olacak ve nasıl olacağı Kuran-ı Kerimde anlatılmaktadır. Rüyada kuş ötmesi , bir kuşun öttüğünü görmek genellikle insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir.

Kuşun bebek mezarı içine girmesi uyanık yaşamında hayatında umutlarını kıran veya yeni bir başlangıca imza atmanı ertelemeye sebep olan bir olay yaşadığını ve bunun üzüntüsünü hissettiğini simgelemektedir.

Konuşan bebek hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın anlamı taşır. Bebeğin söylediği mesaj ise bana göre “umutsuzluğu bırak, çalışmana ve yaşama dört elle sarıl” demektedir. Rüyanın unsurları: kuşun öttüğünü, konuşan bebek, bebek mezarı, dünyanın sonu, kıyamet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir