Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Oto Galerisi Görmek

Rüyada oto galerisi görmek neye delalet eder?

Rüyada oto galerisi görmekMerhaba, bu rüyadan çok etkilendim ve lütfen hemen yorumlar mısınız?. Gelecek sene birlikte iş kurmayı düşündüğüm bir dostum ile rüyamda bir oto galerisindeyim, sanırım araba bakıyoruz. O sırada birden deprem oluyor ve galeri içindeki kolonlardan parçalar dökülüyor, arkadaşımı kolundan tutarak birlikte alandan çıkıyoruz, arkama bile bakmıyorum.

Gerçek hayatta 5 yaşında bir oğlum var ve yolda dönerken anneme rastlıyorum, annem oğlumu evde yalnız bıraktığını söylüyor ve koşarak eve gidiyorum. Rüyamın hepsi bu kadar, lütfen yorumunuzu bekliyorum, hayırlı günler.

Rüyada oto galerisi görmek yorumu

Hatice merhaba,

Rüyada oto galerisi görmek rüyayı gören kişinin hayatında bazı dengelerin bozulduğunu işaret ederken oto show, araba showroom, araba satış mağazası görmek yaşam dengesini yeniden kazanmak için yeni yöntemlere, yeni bir duruş şekline gereksinim duyduğuna işaret eder. Galeride çalışmak, bir oto galeride çalıştığını görmek hayatın engel ve stresleri ile mücadele edebilmek için daha fazla sabır göstermeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada oto galeride araba bakmak kişinin gerçek hayatında kavuşmayı hayal ettiği daha fazla itibar sahibi olma özleminin yakında gerçekleşeceğini ifade eder. Oto galerisinden bir araba aldığını görmek rüyayı gören kişinin üzerindeki bazı korkular yada çekincelerden kurtulacağına rivayet edilir.

Siz oto galeri içinde araba bakarken deprem olması aslında sizin kariyer yada itibar konularında arayışınız sürerken bu konularla alakalı olarak ani bir gelişme olacağını ve bu gelişme sonucu para, şöhret, kariyer yada itibar sahibi olmayı ikinci plana atacağınızı, birinci önceliği ailenize vereceğinizi temsil etmektedir.

“Rüyada Oto Galerisi Görmek” için bir yanıt

Yaptığınız rüya yorumu için teşekkür ederim. Gerçekten çok isabetli yorumda bulundunuz. Oğluma güvenebileceğim bir anaokulu bulamadım henüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir