Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Oto Yıkama Görmek

Rüyada oto yıkama görmek neye çıkar?

Merhabalar ben rüyamda bir oto yıkama dükkanında çalışıyordum, çalıştığım yerin yanındaki evde oturan teyzeyle konuşuyordum, yaşlı yeşil gözlü bir teyzeydi “odunum bitti” dedi bende “eve gidince abimle hemen gönderirim teyze merak etme” deyip çıkıyordum, sonra yolun ortasında araba paspası yıkadım, akşam eve gidince babamı ve abimi kapının önünde kardeşimi kesecekken buldum, “ne yapıyorsunuz” dediğimde bana “kardeşimi kurban etmek istediklerini” söylediler, kardeşimi ellerinden kaçırdım ama kardeşimin kafası yoktu ve hiç kan akmıyordu, karanlık sokakta her önüme geleni durdurup “Onur abi yardım et” dedim ama hiç biri Onur değildi.

Daha sonra yan taraftaki markete girip yardım istedim, o sırada abim geldi ve kardeşimi zorla kucağımdan alıp gitti. Kardeşime doğduğunda akika kurbanı kesilmemişti acaba bu rüya ona mı işarettir?

Rüyada oto yıkama görmek yorumu

Rümeysa merhaba, yahu sevgili kardeşim böyle bir saçma düşünceyi aklına dahi getirmen çok büyük hata. Rüyanda baban kardeşini kesmek istiyor sende düşünüyorsun ki “Kardeşime doğduğunda akika kurbanı kesilmemişti acaba bu rüya ona mı işarettir?” yok böyle bir şey. Bildiğim kadarıyla akika kurbanı mübah bir konu, yani yapılmasında herhangi bir sevap ta yok, günahta yok. Üstelik bu dinimize ait bir olgu da değil. İslamiyet’ten önceki devirlerde de insanlar çocuğu olduğunda (genellikle erkek çocuğu – çünkü o zamanlar bilek gücü önemliydi, savaşacak adam lazımdı) kurbanlar adarlardı.

Rüyada oto yıkama görmek rüyayı gören kişinin hayatında hedeflerine giden yolda bir mola vermesi ve yaşamının manevi yönünü gözden geçirmesi gerektiğini temsil eder. Bu size aşina olmayan bazı şeylerle karşılaşmaya işaret olabilir.  Oto yıkamada çalışmak sizin yaşamda bir soluklanma arası verdiğinizi ve içinde olduğunuz iç huzursuzluğu aşmak için çareler aradığınızı gösterir, sabırla aramaya devam ettiğinizde huzuru bulacağınızı ifade eder. Babanın kardeşinin kurban ettiğini görmek konusunda bu sayfa ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir