Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Otobanda Kaza Yapmak

Rüyada otobanda kaza yapmak neye çıkar?

17 yaşındayım, nişanlıyım, gayet mutlu bir şekilde uyumuştum. Rüyamı anlatmaya başlıyorum; Rüyamda bir otobanda nişanlımın kendi arabasını kullandığını, benim de yanında oturduğumu gördüm. Ardından ben ona dönüş işaretini gösterip, dönmesini söyledim, o da kabul edip buna davranınca bir anda direksiyon kilitlendi ve biz ters şeride girdik.

Bu sırada direksiyon zaten dönmeyip, kilitlendiği için bariyerleri kırıp uçurumdan düşmeye başladık. Araba düşerken kendimi şoför koltuğunda, nişanlımı da sağ koltukta gördüm emniyet kemerlerimizin bağlı olması dikkatimi çekti (Gerçek hayatta da muhakkak bağlarız.) bu sırada ben ona dönüp sarılmaya çalışıyorum, özür diliyorum ve onu sevdiğimi söylüyorum, o ise bana “sana sarılacağım zamanı biliyorum” diyor ve biz tam yere çakılacakken benim üstüme kendini siper ediyor. Araba yere düşüyor fakat yan bir şekilde kayaların arasına giriyor, nişanlımın olduğu taraf yere doğru. Ardından ikimiz de arabanın içinden çıkıyoruz. Şimdiden kucak dolusu teşekkürlerimi sunarım, iyi çalışmalar diliyorum.

Rüyada otobanda kaza yapmak tabiri

Duygu merhaba, rüyada otoban görmek yolculuk, aynı zamanda güvenlik simgeler. Rüyada otobanda gitmek iç barışa kavuşmak, huzur bulmak için maneviyata önem vermek, feraha ulaşmak için doğru yoldan ayrılmamak gerektiğini gösterir. Rüyada dönüş işareti görmek kişinin verdiği bir karardan dönmeyi düşündüğünü ancak yaptığı seçimden zorunlu kalmadıkça vazgeçmemesi, geriye dönmemesi gerektiğini ifade eder. Rüyada arabanın direksiyonunun bozulduğunu görmek yaşamının kontrolünü ele almak konusunda rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşadığını, istediklerini tam olarak henüz yapmayı başaramadığını ancak bu yolda mücadeleye devam ettiğini simgeler, bakınız rüyada direksiyon görmek sayfası.

Rüyada uçurumdan düşmeniz şu anda zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret ederken kaza sonucu ölüm olmaması bundan sonra daha doğru kararlar vermeye başlayacağını ve her şeyin daha da iyiye gideceğine delalet etmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgiyi rüyada trafik kazası görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Otobanda Kaza Yapmak” için 2 yanıt

Merhaba, rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimi gördüm. Yolda arabamla kaza yapıyorum, arabalardan inip arabama bakarken çarptığım araçtan eski sevgilim iniyor ve beni görünce boynuma sarılarak ağlayıp özür diliyordu. İkimizde ağlıyorduk, tam o sırada ablası da bizim barışmamıza sevinir gibi masum bir gülümseme ile bizi izliyordu, yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Nadi selam, rüyanın iki ana unsuru var; rüyada kaza yapmak ve rüyada eski sevgiliyi görmek. Kazada ölüm olmadığı ve kan çıkmadığı için bu rüya rüya sahibinin bundan sonraki kararlarında daha isabetli karar vereceğine işaret eder. Eski sevgilinle karşılaşmak hakkında lütfen eski sevgiliyi görmek tabiri sayfasını okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir