Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüse Yetişmek

Rüyada otobüse yetişmek neye işarettir?

Oğlumla birlikte seyahate çıktığımız otobüse yetişme telaşı içinde (mola sırasında) yiyecek bakarken (market ve fırından bir türlü bir şey alamadım ) tanımadığım ve bilmediğim, onarım yapılan bir apartman katında buldum kendimi, oradan nasıl çıkacağımı bilmeden, orada çalışanların yardımı ile o anda kullanıma tamir nedeniyle açık olmayan asansör benim için açılır. Ancak asansörün tabanı ortadan çatlak ve tehlikeli, kablolar her yerden sarkıyor, bunlara rağmen sağlam bir şekilde gideceğim yere indim.

Sonra araba (jip) kullanmaya başladım, bilmediğim bir yolun sonunda arabayla merdivenlerden indim, merdiven sonunda duran direğe vurmaktan son anda kurtuldum. Hala otobüse yetişme telaşındayım ama oğlumu kaybettim bu sefer. Kendisini telefonla aradığımda, kendisini çarptıklarını ve parasının tamamının çalındığını büyük bir olasılık hırsızların kendisini takip ettiklerini söyledi. Oğlumun ses tonu gerçekteki gibiydi, sanki uyanıkken konuşmuş gibi hissettim ve sıçrayarak uyandım. Teşekkürler. Dıgı’nın rüyası

Rüyanın ana unsurları seyahata çıkmak, otobüsle yolculuk, mola yeri, market ve fırın, apartman katı, arızalı asansör, bozuk asansör, asansöre binmek, asansör kabloları, jip kullanmak, otobüse yetişmek, oğlunu kaybetmek, para çaldırmak, hırsızlar, otobüs, asansör, jip, para.

Rüyada otobüse yetişmek yorumu

Rüyanız, oldukça karışık olaylar birbirini tamamlar durumdadır ve bu gerçek hayatınızda oldukça çalkantılı, karışık durumların olduğu bir yaşam evresi geçirmekte olduğunuzu ve kafanızın müthiş karışıklığını simgelemektedir. Rüyanızın verdiği mesajlardan biri, gerçek yaşamınızda size bir iftira ve karalama yapılmış olabilir, eğer böyle bir durum var ise ve bu durum karşısında içinize kapanıp, insanlardan, sosyal çevrenizden uzaklaştınız veya uzaklaşmayı düşünüyorsanız bundan vazgeçin, sorunla yüzleşin, onu çözün demektedir.

Rüyanızdaki asansör, yaşamınızdaki iniş çıkışları göstermekte, her şeyin bir çaresinin olduğunu göstermektedir. Kullandığınız jip ise, kendi kararlarınızı kendiniz verme arzunuzu gösterirken bunun sakıncaları olabileceğini, çevrenizin dostlarınızın tavsiyelerini dinleyin demektedir. Oğlunuzun kaybolması, para çaldırması ise yukarıda yazdığım gelişmeler doğru ise, isabetli karar veremez, doğru işler yapmazsanız kimi kayıplara uğrayabilirsiniz demektedir. Hayırlı günler dilerim. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asansör görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüse Yetişmek” için bir yanıt

Ben otobüsle yolculuk yaptığımı gördüm.Yani Erzurum’a gittiğimi babaannemle kaldığımı gördüm. Rüyamda annemde vardı beni dershaneye yazdırdığı ve düşük sınıftan yüksek sınıfa çıktığımı gördüm.Başka bir çocuk gördüm ve aramızda aşk gibi bir şey oldu ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir