Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Otobüs Beklediğini Görmek

Rüyada otobüs beklemek ne demek?

Babamla beraber otobüs durağındayız, 90’lı yılların durağı ve araçları, bir otobüs geliyor kapıları açılıyor “baba biniyor muyuz diyorum” “yok buna binmeyeceğiz” diyor. Sonra bir başkası geliyor babama bakıyorum, yanımda biraz beli bükülmüş yere bakıyor “baba binmemiz lazım” diyorum ses gelmiyor ben babamı orada bırakıp biniyorum, araç bir süre gidince camdan arkama baktığımda babam “bende binicem, bekleyin” diye el işareti yapıyor, ben şöföre doğru ilerleyip “lütfen bekler misiniz biraz, babam geliyor, zor yürüyor da lütfen” diyorum.

Otobüs şoförü sert şekilde “bekleyemem” diyor ve kızarak iniyorum otobüsten, babama doğru gidiyorum ama onu göremiyorum, sonra bir kaç erkek çocuğunu onu yerden kaldırırken buluyorum, otobüse yetişeyim derken düşmüş “ah baba düştün mü?” diyorum, kolundan kaldırarak, yanıt vermiyor, bir erkek çocuğu 11 yaşlarında ona bakıyorum, kafasıyla onaylıyor, çok üzülüyorum neden taksiye bindirmedim ki diye üzüle üzüle babamın koluna girerek onu taksiye bindirmek üzere yola doğru yürüyoruz. Yorum için şimdiden teşekkürler.

Rüyada otobüs beklediğini görmek tabiri

Rüyada otobüs durağı görmek uyanık hayatınızda , gelecek konusunda vereceğiniz karar için bir mola zamanı içinde olduğunuzu gösterir. Bu dönemde sağlıklı düşünmek, isabetli karar vermek istediğini, bu kararın geleceğinizi çok etkileyeceğini ve bunun bilincinde olduğunuzu gösterir. Rüyada otobüs beklemek vermeniz gereken kararı vermediğinizi ya da yapmanız gereken seçimi henüz yapmadığınızı simgelerken bu gecikmenin sizin aleyhinize olduğunu işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada şoför görmek, gerçek yaşamınızda amaçlarınıza ulaşmak için birilerinin desteğine, yol göstermesine ihtiyacınız olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada babanın düştüğünü görmek güncel hayatta sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde kimi güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgeler.

“Rüyada Otobüs Beklediğini Görmek” için bir yanıt

Merhabalar. Ben rüyamda birisiyle otobüse koşuyorum yetişmek üzere. Yanımızda bir de küçük erkek çocuk varmış. 3 -4 yaşlarında. Ne hikmetse o bizden önce otobüse yetişiyor. Otobüsü durduruyor. Otobüsü süren şoför babammış. O zaman rüyamda bile çok şaşırdım. yanımdaki de otobüse binmişti. Ruh halim karışık. Siz sormadan ben söyledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir