Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda bir otobüs gördüm ancak bu otobüs çok pis idi. Rüyada bir pazara gitmek istiyormuşum. Görümcem bildiği bir pazar olduğunu ve birlikte gidebileceğimizi söylüyor. Onunla bir otobüse biniyoruz ama otobüs çok ama çok pismiş. Görümcem daha sonra arka tarafa geçiyor, ben önde kalıyorum. Oturduğum yer hafif ıslaktı aynı zamanda çok kirli. Dayanamıyorum pisliğe ve arkaya gidiyorum, görümceme “inelim ne olur” diyorum. O da “Oooo daha yolun yarısına gelmedik, 20 kilometre yol var daha.” diyor. Ben tekrar ön tarafa gidiyorum ama orası ben kalkmadan önceki halinden daha pis bir hale gelmiş. İğrene iğrene uyandım. Yalnız bu rüyayı sabah 10.20 gibi gördüm ve biraz soğuk algınlığım vardı, sürekli terlediğim ve zor nefes aldığım bir gecenin sabahıydı. Teşekkür ederim. Kardelen.

Rüyada otobüs görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada otobüs görmek sosyal ilişkilerde gelişme, toplantı anlamlarını taşır. Rüyada otobüse binmek, otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada otobüsten inmek rüyayı gören insanın yaşamış olaylar ve karşısına çıkan durumlardan dolayı düşmüş olduğu ruhsal boşluktan kurtulmasına sebep olacak gelişmeler yaşayacağını gösterirken rüyada bir otobüsten indiğini görmek aynı zamanda devamlı endişe ve büyük bir üzüntü duyduğu, o yüzden sıkıntılı zamanlar geçirdiği bu durum yüzünden insanlara güvenini kaybettiğini temsil eder.

Rüyada otobüs görmek konusunda ilave bilgiler

Rüyada otobüs beklemek, otobüs beklediğini görmek, durakta beklemek vaktin değerini bilmek konusunda mesaj verir ve zamanın hızla geçtiğini, vermek istediğiniz karar için daha fazla gecikmenin aleyhinize olabileceğini simgeler. Rüyada otobüs kaçırmak etrafınızdaki kişiler tarafından kandırılmak korkusu yaşadığınızı ve bunun sizi huzursuz ettiğini simgeler. Burada anılan kaçırma eylemi otobüsü ele geçirmek, el koymak, gasp etmek anlamında değil, otobüse yetişememek, otobüse binememek manasındadır. Rüyada otobüs durağı görmek uyanık hayatınızda , gelecek konusunda vereceğiniz karar için bir mola zamanı içinde olduğunuzu gösterir. Bu dönemde sağlıklı düşünmek, isabetli karar vermek istediğini, bu kararın geleceğinizi çok etkileyeceğini ve bunun bilincinde olduğunuzu gösterir. Rüyada otobüs kullanmak, otobüs kullandığını görmek uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Rüyada halk otobüsü, servis otobüsü, yolcu otobüsü, şehirler arası otobüs aynı manaya gelirler

“Rüyada Otobüs Görmek” için 5 yanıt

Ben ruyamda otobuse yetismeye calistigimi hatirliyorum.tam bir konusu yok.biraz karisik hatirladiklarim otobusun arkasindayiz otobusun devrildigini goruyorum.ve yetisip bindigimi hatirliyorum.ama devrildikten oncemi sonrami bindik bilmiyorum. bi kac kisiyiz sanirim insallah yanilmiyorumdur hastaneye gidecekmisiz .. simdiden tesekkurler yorumlarsaniz sevinirim…

Rüyada otobüs kullanmak
İyi günler rüyamda anneannemin otobüsü varmış, gerçek hayatta böyle bir durum yok. Onun arabasına biniyorum, otobüsü incelerken arabayı çalıştırıyorum. Anneannem “dur gitme” diyor ama ben “bir şey olmaz” diyerek sürüyorum. Frene ne kadar basarsam basayım araba yavaşlasa da durmuyor, hatta bir ara hafifçe önümdeki arabaya çarpıyorum. Bu durumdan korku hissetsem de tuhaf bir mutluluk da veriyordu. Madem araba durmuyor ben de çarpmadan arabayı kullanayım diyorum, ana yola çıkıyorum ve vitesi değiştiriyorum. Otobüs yeniydi ve çok konforluydu. Özellikle vites kolu güzeldi. Arabayı kullanırken birinden yardım istedim “sen de gel” diye fakat gelmedi, bayandı ama kim olduğunu hatırlamıyorum.

Bu seneye kadar anneannemi rüyamda gördüğümü hatırlamıyorum ama özellikle son bir kaç aydır sıkça görüyorum. Araba ise rüyalarımda sık gördüğüm nesnelerden biridir. Bunlar neye işarettir? Yorumlarsanız sevinirim.
rumuz : monarosa
cinsiyet : kız
yaş: 21

Gördüğünüz rüya asıl olarak 2 mesaj veriyor.
Birincisi rüyanız reel hayatınızda önemli bir gelişim içinde olduğunuzu, kendi kararlarını kendi vermek konusunda aşama kaydettiğinizi ancak yine de kendine aşırı güvenmemek gerektiğini işaret etmektedir.
İkinci mesaj ise, kendi ayaklarının üzerinde durmanın hoşunuza gittiğini ancak yine de bazı anlarda (özellikle son zamanlarda sık sık) güvenebileceğiniz birinin yol göstermesi, rehberliğine ihtiyaç duyduğunuzu simgelemektedir.

Ben rüyamda dayımın otobüs şoförlüğü yaptığını gördüm, bunun manası neyi işaret eder?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir