Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Otobüs Kaçırılması

Rüyada otobüs kaçırılması ne manaya gelir?

Rüyamda kız kardeşimin eşyalarını yurttan almak için otobüse biniyoruz. Birden otobüs kaçırılıyor, otobüsü kaçıranlar aracı çok hızlı sürüyor. Sonra benim kardeşimin arkadaşı ve ben hırsıza vurmaya çalışıyoruz ona vuruyoruz, birden kurtulmuş oluyoruz. Bu rüyanın tabiri nedir acaba ? Müjde’nin rüyası.

Rüyada otobüs kaçırılması görmek yorumu

Müjde merhaba .Rüyada yurt görmek, öğrenci yurdu görülmesi bilgi ve eğitim üzerinde yer temsil eder. Bu rüya aynı zamanda kendi kendine yetebilmek veya mali güvenliği ifade etmektedir. Rüyada bir yurda girmek, yurda girdiğini görmek ( orada kalmaktan ziyade birini ziyaret etmek veya başka bir başka amaçla ) duygusal bir boşluk ya da iç boşluk anlamına gelir.

Rüyada otobüse binmek, Otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada otobüsün kaçırılması ve sonra oradan kurtulmanız ise reel hayatında seni fazlasıyla rahatsız eden bir durumun yakında sona ereceğini, huzura kavuşacağını temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir