Rüyada Otobüs Kullandığını Görmek

Rüyada otobüs kullanmak neye çıkar?

Rüyamda babam bana otobüs kullanmasını öğretiyor ve en yakın arkadaşımla beraber pratik yapmak için çıkıyoruz. Giderken ufak çaplı bir trafik sıkışıklığı oluyor. Tanımadığım bir genç erkek ile arabalar sıkışıyor ikimizde geçemiyoruz. Daha sonra bir şekilde kurtuluyor ve biz yarış yapıyoruz, derken ben acemi olduğum için başka yola sapıyorum, bir anda otobüsün içinde insanlar olduğunu fark ediyorum. Bir yere gidilecekmiş ve bende şoförmüşüm. Yol bizi bir evin içine sokuyor, odadan odaya geçerken en son artık otobüsün geçemeyeceği bir kapı geliyor ve orada uyandım. Rüyada otobüs kullanmak nasıl yorumlanır? Şimdiden teşekkür ederim

Rüya temaları : otobüs kullanmak, otobüs kullandığını, trafik sıkışıklığı, Tanımadığım genç erkek, araba yarışı, acemi sürücü, acemi şoför, otobüsün içinde insanlar görmek.

Rüyada otobüs kullandığını görmek yorumu

Rüyada otobüs kullandığını görmek uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Bakınız otobüs sayfası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir