Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüs Seyahati Görmek

Rüyada otobüs seyahati görmek neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamı kopuk karelerden hatırladığım kadarıyla aktaracağım, bilgileriniz için şimdiden teşekür ederim. Rüyamda otobüs seyahati sırasında yolda yolda 5-8 yaş arası bir çocuk görüyorum ve onu almak için otobüsten iniyorum, çocuğu getirdiğimde araba devam ediyor, bir süre sonra araba bekletilip çocuğun terliklerinin tekini bulmak için arabadan iniyorum, bulduğum terlik öncekinin aynısı ama rengi farklı

Sonra başka bir rüya mı yoksa bunun devamı mı emin değilim bir şey daha görüyorum, bir dağın tepesindeyim, yemyeşil biraz eğik dağ, aşağı doğru yürüyorum ve aşağıda eve benzeyen geniş bi arazi üzerinde kurulmuş ev gibi bir şey görüyorum, adımlarım hızlanıyor sanki aradığım bir yermiş gibi sonra önümde evle aramızda imkansız bir uçurum görüyorum, geri dönmek istiyorum ama dağ sanki daha da eğik olmuş ve tırmanmaya çalışıyorum o korkuyla dağın üst kısmına koşuyorum oradan da uçuruma düşüyorum ve nasıl oluyor bilmiyorum ama bir şekilde o eve varıyorum, vardığımda bir kızın yardımıyla evde bir gecemi geçiriyorum sonra, beni takip eden birinden gizlenmem için bana yardım ediyor o esnada sanki eşyalar çok büyük ve ben o büyük evde saklanmaya başlıyorum, bir çift kırmızı göz, korkunç göz beni arıyor bense o sırada kolon arkasında saklanırken onun benim varlığımı sezdiğini anlıyorum ama hiç bir şey yapamıyorum

Rüyada otobüs seyahati görmek neye işarettir?

Otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada çocuk görmek umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri işaret eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir. Rüyada terlik görmek sizi çok sevindirecek bir haber alacaksınız demektir.

Dağa tırmanmak, Bir dağa tırmandığını görmek gören kimse çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacak demektir. Rüyada uçurum görmek genelde kötü yorumlanır, çok üzüleceği bir haber alacağına işarettir.

“Rüyada Otobüs Seyahati Görmek” için 2 yanıt

Merhaba
Ben rüyamda otobüsle kısa bir seyahat yaptığımı gördüm. Gideceğim yere çok çabuk vardım ve aşağıya inip çantamı aldım. Sonra garda yanlış tarafta yürüdüğümü, oranın çıkmaz yol olduğunu gördüm ve geri dönerek doğru yolu buldum. Bunların açıklaması nedir?

Gördüğünüz rüya dikkatle incelenmesi gereken bir rüyadır.
Otobüste yolculuk yapmak size iftira atılacağına işaret eder. Bu bilgi ışığında size bir iftira atıldığı ve bunu kolaylıkla atlattığını ya da bir iftira atılacağını ancak sizi olumsuz etkilemeyeceğini, bunu atlatacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir