Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Otobüs Şoförü Görmek

Rüyada otobüs şoförü görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda belediye otobüsü gibi bir otobüsteyim, otobüs kalabalık, arka sıralarda oturuyorum, yanımdaki biri yanlış otobüse bindiğimi söylüyor, şu bayana sorun diyor. Kimi işaret ettiğini anlamıyorum, otobüs valilik binasının arkasından bir yola giriyor yeşil güzel manzaralı yerlerden geçiyor, önümdeki koltukta uzun bir süredir konuşmadığım abim ve şuan 3 e giden oğlunun 3-4 yaşlarındaki hali ile oturuyor yeğenim kucağında sonra ben yerimden kalkıp yanımdaki kişinin sor diye işaret ettiği bayanın hangisi olduğunu anlamadan direk şoförün yanına gidip otobüsün nereye gittiğini oradan en son otobüsün ne zaman kalktığını-geri otobüs olup olmadığını sorarken bacaklarının yarım olduğunu gördüğüm şoför bu otobüsün güzel bir yere gittiğini
orada Arapların yaşadığını söylerken, yan koltuğa kayarak tabure gibi koltuğa oturmam için bana yer veriyor, aracı kullanmaya devam ederken ve bana her saat araba olduğunu bu arabayla geri dönebileceğimi söylüyor.

İndiğimde tesis tatil köyü gibi yeşillikler içinde bir yerde iniyorum, engebeli yerlerde var, yemyeşil düzlüklerde, düzgün patika gibi bir yerden yurüyorum masmavi deniz görürum
o sırada şoför işletme restoranı gibi bir yere kapıdan giriyor, çevrede kimi aileler insanlar da var, biraz daha yürüyorum, hem denizi görüyorum hem de denizde yüzen bir sürü insan, biraz yüksek bir yerden onlara bakıyorum, aşağıida yüzenlerden biri çok şişman obez, simit gibi suyun içinde masmavi denize yine bakarken ileri doğru uyanıyorum.

Rüyada otobüs şoförü görmek neye yorulur?

Rüyada yolculuk yapmak, yatırım anlamına gelir, ev veya arsa alacağınıza işarettir.

Rüyada otobüs  şoförü görmek ilerleme, yolculuk, liderlik, topluluk, fikir anlamlarını simgeler. Gerçek yaşamınızda amaçlarınıza ulaşmak için birilerinin desteğine, yol göstermesine ihtiyacınız olduğunu temsil etmektedir. Otobüs şoförü olmak hayatınızda bir çok yönde ilerleyeceğiniz manasındadır. Aynı zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüs Şoförü Görmek” için 2 yanıt

ben rüyamda kendi oturduğumuz mahallede otobüs şoförlüğü yapıyordum. Otobüse bir kaç kişi aldıktan sonra mahallemizin kahvesinden tanıkları aldım yaklaşık 1 km gittikten sonra otobüs bir yolu çıkamadı bozuldu ve orada rüya öyle bitti.

Merhaba. Rüyamda otobüs bekliyormuşum otobüsler geçerken bir tane servisini bitirmiş otobüs geliyor. Ben, beni alır mısınız diyorum. Şoför iniyor otobüsten poğaça alacakmış bekliyorum onu, sonra beraber gidiyoruz yürüyerek, o benim eşimmiş, sonra halıların altından geçeceğiz bir yere gidiyoruz bana, seni seviyorum diyor, geçiyoruz, sonra plaj gibi bir yere gelmişiz. Kolumda bayılıyor ilacı varmış, böyle emmeli bir ilaç. Onu veriyorum ağzına yavaş yavaş ayılıyor, ben de öyle uyanıyorum. Uyandığımda çok huzurluydum.
Öğrenci,25, bekar
Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir