Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüste Tanıdığı Birini Görmek

Rüyada otobüste tanıdık görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda ailemle birlikte otobüs ile yolculuk yapıyorduk. Hepimiz otobüsün en arkasındaki koltuklara oturuyoruz. Konuşuyoruz, gülüyoruz, sohbet ediyoruz, kısaca çok mutluyuz ve etrafımızdaki insanları bile gözümüz görmüyor. Ben anneme bir şeyler anlatıyorum ve aynı zamanda gülüyorum, yani çok mutluyum. Birden bire gözüm tanıdığım bir adama çarpıyor. Adam benim yaşlarımda ve oda bana bakıyor gülümsüyor. Biz en arkadayız o ise otobüsün neredeyse en önünde. Ama o adamı sadece ben görüyorum ve kimsenin de görmesini istemiyorum.

Sonra annemlere çarşıda durmamız gerektiğini söylüyorum ve otobüsten iniyoruz. Çarşı bir pazar yeri gibi, açık tezgahlarla, sıcakkanlı insanlarla ve rengarenk akla gelen her şeyle dolu. Bir yandan mutlu gibi görünüyorum ama gözlerim o adamı arıyor, sonrada onun otobüsten inmediğini hatırlıyorum ve çok üzülüyorum! Yorumu nedir acaba? Gönderen Hatice.

Rüyada otobüste tanıdığı birini görmek yorumu

Hatice Merhaba,

Rüyada otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada adam görmek Talih, Baht açıklığı anlamına gelmektedir. Detaylı bilgiyi adam sayfasında bulabilirsiniz. Rüyanın unsurları: otobüs, yolculuk yapmak, pazar yeri, otobüsten inmek.

“Rüyada Otobüste Tanıdığı Birini Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, bu akşam rüyamda otobüsle İstanbul’a uzun yolculuğa çıktım, bindiğim otobüste birkaç tane tanıdık kişileri gördüm, rüyamın yorumu nedir acaba. Teşekkürler.

Sayfada anlatılanlardan başka yazacak bir şey bulamıyorum. Lütfen biraz çaba sarf edin, sayfaları okuyun, düşünün ve mesajı tespit edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir