Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüs Yolculuğu Sırasında Tanımadığı Adam Görmek

Rüyada otobüs yolculuğu sırasında tanımadığı adam görmek neye çıkar?

Rüyamda otobüs ile eve dönüyorum ama otobüste bir adam dikkatimi çekiyor. Bir an bana dikkatle baktığını hissettim, bana bir şey söylemek istediğini düşündüm ancak bir şey söylemedi. Saniye mertebesinde gerçekleşen bakışmamız da adamın gözlerini unutamıyorum. Sonra otobüsten inip eve geldim. Bizim evin bir odasında koltukta bağdaş kurmuş 6 yaşlarında bir kız çocuğu oturuyor. Bu kız çocuğu gerçekte tanıdığım biri değil, oturduğu koltuğun önünde yerde 3 tane küçük yılan var, hepsi ayrı renk ve hızlı hızlı geziniyorlar. 6 yaşındaki kız rahat oturuyor ve yılanlardan birini bıçakla ikiye kesmiş ve yılanın yarısını elinde tutuyor. Bunu öldürdüm ama zehirledi biraz beni diyor. Sonra ben yerdeki yılanlara bakarken minicik simsiyah bir yılan üzerime atlıyor, ben de onu tutup atıyorum eziliyor hamur gibi yayılıyor ellerime. Sonra dışarıdan babama “evde yılan var” diyorum o önemsemiyor. Sonra uyandım çok etkilendim yılanlardan, uyandığımda midem bulandı sanki gerçek gibiydiler. Yorumlarsanız memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Rüyada otobüs yolculuğu sırasında tanımadığı adam görmek neye çıkar?

Sabiha merhaba, rüyada otobüste yolculuk yaptığını görmek rüya sahibi hakkında bir iletişim sorunu ifadesidir ki çoğu zaman bu bir yanlış anlama ya da anlaşılmaktan kaynaklanan bir duruma delalettir, bakınız otobüs görmek rüya yorumu sayfası. Otobüste gördüğün adam ise hayatının akışını değiştirecek bir tanışmaya işaret olabilir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise belki bir süre daha sıkıntı çektikten sonra murada ereceğine eğer bir sağlık sorunu yaşıyorsan sıhhate kavuşacağına işarettir çünkü rüyada yılan çoğu zaman sağlık sembolüdür ancak bunu çok az kişi bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir