Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

Rüyada otobüse bindiğini görmek ne demek?

Merhaba. Bugün gördüğüm rüya şu şekilde. Yemek yemek için ev arkadaşımla evden çıkıyoruz, nerede yiyelim diye düşünürken karar verdiğimiz yerde pos cihazı olmadığından arkadaşım parayı unuttum diyerek geri dönüyor, o bunları söylerken ben otobüse (şehir içi otobüsleri ) biniyorum, o an otobüs hareket ediyor. Otobüste sadece şoför ve ben varım. Doğru otobüse bindiğim halde farklı yerlerden geçip giderken inmek istediğimi söylüyorum ama “bekle biraz” deyip bayağı hızlı otobüsü kullanmaya devam ediyor.

Başlarda hızdan dolayı camdan dışarı fırlayacak gibi olsam da sonra hoşuma gitmeye başlıyor. Şehir dışında bir yere geldiğimizde otobüsü daire yaparak 2-3 kez artistçe döndürerek kullanıyor ( bir otomobil gibi ) ve böyle bitiyor. Üniversitede son sınıf (eğitim fakültesi ) öğrencisiyim. Teşekkürler. Rüyanın unsurları: yemeğe çıkmak, pos cihazı, otobüse binmek.

Rüyada otobüse bindiğini görmek tabiri

Merhaba,

Rüyada yemek görmek Yemek, canlıların yaşamını sürdürmesi için gerekli olmazsa olmaz bir eylemdir ve yaşamın her anında vardır. Rüyada yemek yemek, yemek yapmak, yemek pişirmek, yemek yediğini görmek konularında ana tema ne yenildiği değil; yemeğin kimlerle, nasıl, nerede, ne zaman, neden yenildiği ya da pişirildiğidir. Çünkü bu bilgiler yemek rüyaları konusunda önemli mesajlar taşırlar.

Pos cihazı olmaması sonucu yemek yiyememiş olmanız ise aile bağlarının kopukluğunu ve sosyal iletişimin zayıf olduğunu işaret edebilir.

Rüyada otobüse binmek , Otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda annem ve ben, bir otobüse binip bir hayır işi için bir yere gidiceğiz, tam otobüse binerken bir tanıdığı görüyoruz o an bir hengame oluyor benim tanıdık ve annem otobüse biniyor ama ben binemiyorum peşinden koşuyorum yetişemiyorum.
20, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Orhan merhaba,
Görmüş olduğun rüya, reel hayatında bir yanlış anlama ya da anlaşıma sebebiyle bir sorun yaşadığını belki de bu yüzden sevdiğin kişilerin senden uzaklaştığını düşündüğünü işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir