Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Otobüse Binmek

Rüyada otobüse binmek neye işaret eder?

Kırsal bir yerde otobüs bekliyorum. Otobüs geliyor. İçi kalabalık şoförü göremiyorum. Yer yokmuş ama ben öne binip oturuyorum. Nasıl olsa ilerde biri iner diye düşünüyorum. Dar bir yoldan geçiyoruz biraz da yokuş yukarı tırmanıyoruz. Bir adam birkaç durak sonra ineceğini söylüyor. Rahatlıyorum. Yol gittikçe yokuş yukarı oluyor. Kuzey Adana demek ki bu kadar yokuş diyorum. Yolun kenarında makiler var seyrederek gidiyorum. Rüyada kalabalık otobüse binmek neye işarettir?

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Mesleğiniz :
Ruh haliniz :karışık, umutlu,beklentili

Rüyada otobüse binmek neye yorulur?

Rüyada otobüs beklemek, Otobüs beklediğini görmek, vaktin değerini bilmek konusunda mesaj verir ve zamanın hızla geçtiğini, vermek istediğiniz karar için daha fazla gecikmenin aleyhinize olabileceğini simgeler.

Rüyada otobüse binmek, Otobüste yolculuk yapmak, yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler. Benzer şekilde otobüsün kalabalık olması, çevrenizdeki insanlarla iletişim konusunda dikkatli olmaya yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada otobüs görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Otobüse Binmek” için 2 yanıt

Rüyada mor otobüse bindiğini görmek
Rüyamda annem, kardeşim ve ben 76 numaralı bir mor otobüse biniyoruz, sanırım Beşiktaş’a gidiyoruz, arkada bir sürü sıra ve beni itekleyip “hızlı ol gelin” diyor, gelin çağrılmak anlamında değil hani evlenecek kişi olarak gelin dediler, otobüs başta çok kalabalık ama ilerledikçe kalabalık azalıyordu.
Kimden: nur
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: mor otobüs,76, gelin.

Nur merhaba,
Rüyan 2 açıdan incelenebilir.
76 sayısının bir mesaj verdiği düşünülürse Rüyada 76, yetmiş altı sayısı görmek cömertlik simgesidir.
Bu rüya sizin güçlü değerlere sahip, iyi niyetli, ileri gitmek ve başarı elde etmek için gerekli güce sahip olduğunuzu işaret eder.
Gelin terimi açısından bakılırsa, gerçek yaşamınızda evlenmek, evlilik, gelin olma konularını kafanıza fazla taktığınızı gösterir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir